Hotel Villa Fiorita ligt vlak bij het strand in Cervia. Adriatic-golfclub in Cervia en Terme di Cervia zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Spiaggia del Papeete en Pineta di Cervia - Milano Marittima. Mis zeker Mirabilandia niet. Bekijk onze reisgids voor Cervia
IV Traversa 24, Cervia, RA, 48015
In de buurt
Spiaggia del Papeete
2 min. wandelen - 0.2 km
Minigolf Centrale
5 min. wandelen - 0.5 km
Pineta di Cervia - Milano Marittima
5 min. wandelen - 0.5 km
Adriatic-golfclub in Cervia
13 min. wandelen - 1.1 km
Terme di Cervia
5 min. rijden - 3.6 km
Lokaal vervoer
Station Lido di Classe - Lido di Savio - 10 min. rijden
Forli (FRL-Luigi Ridolfi) - 35 min. rijden
Restaurants
Cognac Bisquit
10 min. wandelen
Piada Beach
9 min. wandelen
Sporting
11 min. wandelen
zero7venti4
10 min. wandelen
Riviera
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Villa Fiorita
Hotel vlak bij Spiaggia del Papeete
Hotel Villa Fiorita bevindt zich dicht bij Adriatic-golfclub in Cervia en Pineta di Cervia - Milano Marittima en biedt een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin. Het plaatselijke restaurant serveert lunch en diner. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
De 55 kamers hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Gratis toiletartikelen en haardrogers
Balkons, gratis kinderbedden en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot middernacht.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 01 december tot 31 maart.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 1.80 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Villa Fiorita Milano Marittima
Villa Fiorita Milano Marittima
Hotel Villa Fiorita Cervia
Villa Fiorita Cervia
Hotel Villa Fiorita Hotel
Hotel Villa Fiorita Cervia
Hotel Villa Fiorita Hotel Cervia
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Villa Fiorita?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Villa Fiorita inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Villa Fiorita uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Villa Fiorita?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Spiaggia del Papeete en Pineta di Cervia - Milano Marittima. Ook Adriatic-golfclub in Cervia en Terme di Cervia liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Villa Fiorita
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
9,2
Locatie
8,6
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 24 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 24 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 24 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 24 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 24 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 sep 2020
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Weekend al mare
Camere con balcone pulita e spaziosa. Il bagno grande, con una comoda doccia. Ottimo il buffet di colazione ed il servizio.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2020
4/10 – Matig
cipria, brescia italy
26 aug 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Sistemazione semplice ma confortevole.
Alcune
camere al primo piano sono dotate di un ampio balcone con delle poltrone di vimini comode. La struttura è molto vicina alla spiaggia
cipria
3 nachten verbleven in augustus 2017
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Molto bello
Mi sono trovata benissimo, i servizi e la posizione dell'hotel meritano!ci ritornerò sicuramente.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 aug 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bella sorpresa
Vicinissimo al Papeete quindi a due passi dal centro. Pulito con colazione abbondante.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2017
6/10 – Redelijk
Alice, Venezia
1 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hotel confortevole vicinissimo al mare
Staff molto disponibile e simpatico, stanza confortevole e pulita anche se poco spaziosa, bagno grande e moderno. Hotel in posizione strategica, a 50 mt dal mare e a 5 min dal centro. Colazione a buffet senza grosse pretese ma varia. Lo consiglierei per un weekend fuori porta.
Alice
2 nachten verbleven in juli 2017
8/10 – Goed
ELENA
19 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo hotel, vicino a tutto
Il personale è veramente gentile, la posizione è ottima sia per la vicinanza al mare che al centro. Le stanze sono spaziose e i bagni si nota che sono di recente ristrutturazione.
Ottimo rapporto qualità/prezzo.
L'unica cosa che migliorerei è la colazione: il buffet non offre molta scelta, ma sicuramente si riesce a fare una buona colazione.
Altra nota: il segnale del wifi non arriva al terzo piano.
ELENA
2 nachten verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
Salvatore
3 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo hotel
Ho alloggiato in questo hotel insieme a degli amici per un weekend e ci siamo trovati benissimo! Ottima posizione, a due passi dal centro per la sera e dietro il papeete beach per il giorno. Moderno e pulito, soprattutto il bagno. Personale cordiale, simpatico e disponibile! Ottima colezione a buffet fino alle 10 e fino alle 12 al bar se si preferisce dormire fino a tardi. Ottima esperienza di soggiorno, potrei sicuramente ritornare! Consigliato al 100%!!!
Salvatore
3 nachten verbleven in juni 2017
8/10 – Goed
Paola
26 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Paola
2 nachten verbleven in juni 2017
10/10 – Uitstekend
Roberto
12 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Week end di relax al mare
Hotel sulla spiaggia, balcone e bagno grandi e comodissimi, personale gentilissimo e simpaticissimo. Per la location, il personale e il bagno è un 4 stelle.Torneremo di sicuro.
Roberto
1 nacht verbleven in juni 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima posizione a pochi minuti dal centro e a pochi passi dalla spiaggia. Camera discreta, bagno modernissimo.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2017
8/10 – Goed
Claudia
5 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ponte di giugno
Molto piacevole
Claudia
2 nachten verbleven in juni 2017
8/10 – Goed
Alberto
22 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hotel comodo a tutto e cordialità a gogo
Ricevuta assistenza e cordialità in ogni momento del soggiorno.
Alberto
8/10 – Goed
maria, Brescia
3 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tranquillità e cortesia.
Abbiamo soggiornato per 2 giorni all'Hotel Villa Fiorita, usufruendo quindi solo della colazione a buffet - per noi di buona qualità e abbondante. Personale di servizio molto disponibile, hotel piccolo ma curato e pulito e vicinanza alla spiaggia sono i punti di forza di questa struttura.
maria
8/10 – Goed
liliana milena fabbri, Firenze
30 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ci siamo trovate benissimo.. confortevole..colazione pienissima...staff cordiale e disponibilissimo quando c' era..posizione strategica e comoda. Ritornerei sempre qui. Unica pecca della piscina che non c è e che nn t danno le due chiavi
liliana milena fabbri
8/10 – Goed
giuseppe, ds
27 aug 2016
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Grazioso hotel a due passi dal papeete beach
Stato benissimo ci ritornerò presto:
Pro: bagni molto belli, camere con grandi terrazzi, colazioni ampie, parcheggio interno, a due passi dalla spiaggia e dal centro, il papeete beach di facciata all'hotel
Contro: nella colazione devi andare te dalle cameriere per chiedere il caffè , e disorganizzazione nelle pulizie, anche se la sera quando sono tornato dal mare ed ho fatto presente laccaduto subito hanno rimediato.
giuseppe
10/10 – Uitstekend
FRANCESCA, Milano
26 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top
I love Clio!
FRANCESCA
8/10 – Goed
giuseppe, pisa
23 aug 2016
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
PIACEVOLISSIMOOO!!!!!
sono tornato ora con la mia ragazza da MIMA, hotel dietro il PAPEETE BEACH.
tutto perfetto dal personale alle abbondanti colazioni.
sempre pronti a soddisfare le ns richieste, uniche pecche, che se di pecche si puoi parlare, sono la mattina dovevi andare te dalle cameriere a chiedere il latte o il caffe' ed un malinteso nel riordino della camera, ma tutto sistemato.
appena potro' tornero!!
giuseppe
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super Lage! 50 Meter vom Strand
Super nettes Personal, auf jeden Wunsch eingegangen!!! Super zu empfehlen
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
12 jul 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
gianfranco , va
11 jul 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Vicinissimo al mare , a due passi dal papete disco
Abbiamo passato un weekend , tutto sommato accogliente il personale gentilissimo, colazione a buffet buona. L unica pecca il frigo in camera rotto
gianfranco
10/10 – Uitstekend
Linda, Bologna
27 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Niente di negativo! Punto di forza: la gentilezza r l'ospitalità della proprietaria!