Gehele woning·Particuliere eigenaar
Property with unique view in a quiet area with fitness, hammam and jacuzzi
Dit vakantiehuis met een keuken ligt op enkele stappen van Parc naturel régional du Luberon
Fotogalerie voor Property with unique view in a quiet area with fitness, hammam and jacuzzi





Gehele woning
5 slaapkamers5 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Magnifique Villa Avec vue sur le Luberon
Magnifique Villa Avec vue sur le Luberon
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Cavaillon, Vaucluse
In de buurt
Parc naturel régional du Luberon1 min. wandelen - 0.0 km- Via Ferrata de Cavaillon8 min. wandelen - 0.7 km
- Kapel van Saint Jacques9 min. wandelen - 0.8 km
- Synagoge van Cavaillon19 min. wandelen - 1.6 km
- Joods Comtadin Museum8 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
- Station Cavaillon - 16 min. rijden
- Avignon (AVN-Caumont) - 24 min. rijden
Restaurants
- Gardensushi8 min. rijden
- Restaurant le Bouchon Lyonnais7 min. rijden
- Version Latine8 min. rijden
- Brasserie De Fin Du Siècle19 min. wandelen
- Loch Ness Café8 min. rijden

