Island Letting - (Self Catering) The Island Club Apartments in Century City bevindt zich bij een winkelcentrum. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Long Street. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Bloubergstrand en Camps Bay Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Kaapstad Stadion of Grand West. Bekijk onze reisgids voor Kaapstad
2, N Bank Ln, Century City, Cape Town, Western Cape, 7441
In de buurt
Internationaal congrescentrum Kaapstad
12 min. rijden - 11.5 km
Long Street
13 min. rijden - 11.9 km
Camps Bay Beach
27 min. rijden - 20.6 km
Canal Walk-winkelcentrum
2 min. wandelen - 0.2 km
Intaka Island Bird Sanctuary
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Vasco - 7 min. rijden
Station Kaapstad - 17 min. rijden
Kaapstad (CPT-Cape Town Intl.) - 23 min. rijden
Restaurants
tashas Cafe
13 min. wandelen
Caffè Magnifico
15 min. wandelen
Nando's
19 min. wandelen
Wimpy
12 min. wandelen
Starbucks
15 min. wandelen
Over deze accommodatie
Island Letting - (Self Catering) The Island Club Apartments
Dit rookvrije appartement beschikt over een volledig uitgeruste spa, een binnenzwembad en een buitenzwembad. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een fitnesscentrum, een wasserij en een tuin zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met satellietzenders, terwijl een eetruimte en een koffie/theemaker voor nog meer comfort zorgen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Island Letting - (Self Catering) The Island Club Apartments heeft 24 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen.
In dit appartement in Kaapstad is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders.
De locatie beschikt over een binnenzwembad en een buitenzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere fitnessfaciliteiten.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de volledig uitgeruste spa van dit appartement.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: ZAR 250 per dag
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Direct bij een winkelcentrum
In een winkelgebied
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
24 units
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan ZAR 250 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten variëren op basis van verblijfsduur
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: ZAR 300 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor extra bed: ZAR 250 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Beschikt Island Letting - (Self Catering) The Island Club Apartments over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Island Letting - (Self Catering) The Island Club Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Island Letting - (Self Catering) The Island Club Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Island Letting - (Self Catering) The Island Club Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Island Letting - (Self Catering) The Island Club Apartments een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van ZAR 300 per voertuig.
Waar staat Island Letting - (Self Catering) The Island Club Apartments?
Dit wellness appartement ligt in Century City, op 0,7 km van Canal Walk-winkelcentrum en op 3,3 km van Milnerton Beach. Ook Natuurreservaat Rietvlei en Sunset Beach liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.