Guya Wave Hotel ligt vlak bij het strand in Capdepera. Verken de plaatselijke natuur bij Playa Cala Agulla en Playa Cala Millor. Sa Torre Cega en Museu Regional d'Artà zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals kajakken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Cala Ratjada
Avda. Cala Guya, 65, Capdepera, Mallorca, 7590
In de buurt
Playa Cala Gat
13 min. wandelen - 1.1 km
Playa de Son Moll
15 min. wandelen - 1.3 km
Porto di Cala Ratjada
6 min. wandelen - 0.6 km
Playa Cala Agulla
13 min. wandelen - 1.1 km
Vuurtoren van Cala Ratjada
9 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
Station Manacor - 27 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 63 min. rijden
Restaurants
Sa Trobada
7 min. wandelen
Bar Los Amigos
6 min. wandelen
Bar Juva
4 min. wandelen
Botanic Restobar
5 min. wandelen
O'Sole Mio
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Guya Wave Hotel
Hotel vlak bij Playa Cala Agulla
Bij Guya Wave Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een tuin en een spelletjesruimte. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps en geniet van een bar.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een binnenzwembad en een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), fietsverhuur en een 24-uurs receptie
Een kluis bij de receptie, een receptieruimte en een pool- of biljarttafel
Meertalig personeel, conciërgeservice en een lift
Kamervoorzieningen
De 142 kamers bieden voordelen zoals gemeubileerde balkons en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkuipen, gratis toiletartikelen en haardrogers
Ledtelevisies van 32 inch met satellietzenders
Schoonmaakservice, bureaus en telefoons
All-inclusive details
Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij Guya Wave Hotel. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Eten en drinken
Alle buffetmaaltijden, snacks en bepaalde dranken zijn inbegrepen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 15 meter van de accommodatie
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 7 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Spelletjesruimte
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Koelkast op verzoek
Snackbar/delicatessenwinkel
Spelletjesruimte
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
3 etages
3 gebouwen
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1982
Receptieruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Entertainment
Led-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Koelkast op verzoek
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 7 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 18 per persoon (enkele reis)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Een koelkast op de kamer is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor kamerkluis: EUR 3 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Guya Wave Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Guya Wave Hotel?
Vandaag, 25 mei 2026, kost een verblijf bij Guya Wave Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 2 jun. 2026 min. € 131, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Guya Wave Hotel?
Ja, bij dit hotel zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Guya Wave Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Guya Wave Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 30 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Is Guya Wave Hotel all-inclusive?
Bepaalde tarieven van dit hotel zijn all-inclusive.
Waar staat Guya Wave Hotel?
Dit hotel ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Porto di Cala Ratjada en Playa Cala Agulla. Ook Sa Torre Cega en Playa Na Ferradura liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Guya Wave Hotel
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
7,4
Locatie
8,4
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 31 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 31 beoordelingen
8 - Goed
14
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 31 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 31 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 31 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Daniel
16 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
´
Daniel
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Marcus
9 aug 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer abgewohnt, Einrichtung alt, nicht richtig sauber, zu wenig Handtücher,…. Aber das Personal war wirklich sehr nett und zuvorkommend!
Marcus
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jaqueline
12 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles Hotel mit großen Zimmern. Die Betten sind hervorragend, vorallem für spanische Verhältnisse. Das Personal ist sehr freundlich und hilfsbereit, uns wurde direkt bei Ankunft der Ort erklärkt und ausreichend Informationen zur Verfügung gestellt. An Abreise Tag (5:00 morgens) hat man uns sogar ein kleines Frühstück bereit gestellt. Reibungslose und schnelle Abwicklung. Top Lage.
Das Frühstück könnte ein wenig besser sein aber auch hier gibt es keine großen Mängel.
Jaqueline
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Sheila Hillier
6 aug 2025
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Had no shower door in bathroom all the time we were there even after telling reception, looking onto balcony from our balcony dirty had to complain. Overall rating 2/3
Sheila Hillier
9 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nadine
2 nov 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel spacieux et très agréable
L'hôtel est conforme à la description fait sur le site de l'hôtel, je n'ai pas été déçu, bien au contraire. La chambre est très spacieuse et très agréable, un balcon côté salon avec petite table et chaise très appréciable le soir pour profiter d'une pause extérieur et balcon côté chambre également. Ménage fait chaque jour avec changement des serviettes de toilettes. Personnel très sympathique, dommage qu'il ne parle pas un peu de français. Situation très agréable pour se balader le soir après dîner car plage, port, magasins bar et restaurant se trouvent autour de l'hôtel. nous avons effectuer notre séjour du 20 au 27 octobre 2016, la période était très calme et nous avons beaucoup apprécié notre séjour. Si vous souhaitez profiter du calme et des environs, nous vous conseillons de partir hors saison dans cet hôtel, car en période estivale cela doit être très bruyant vu le nombre d'hôtel et de bar qui sont autour. Pour la pension nous n'avons jamais manqué de rien et cela est très correct, cependant au bout d'une semaine on se lasse un peu de manger presque toujours la même chose (cuisiné différemment, mais les mêmes produits). Nous recommandons fortement cet hôtel pour la qualité et les prestations qu'il propose.
Nadine
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Sondre
20 jun 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Aircondition didn’t work
Sondre
5 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Martina
28 sep 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
Der Hotelmanager war superfreundlich. Probleme wurden sofort gelöst. Das Appartement war nicht richtig sauber. Nach Reklamation wurde alle gereinigt. Wir haben uns sehr wohl gefühlt. Sehr schöne große Zimmer. Leider morgens wegen der Straße laut. Beim Frühstück fehlte uns frisches Obst, gutes Müsli und frischer Joghurt Das Restaurant war wie eine Kantine. Laut und ungemütlich. Aber die Preise für Frühstück und Abendessen mehr als fair. Aber nicht unser Ding. Der Po schön groß und sauber. Wir haben ihn nicht genutzt, da wenig Sonne.
Martina
3 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Emanuele Stefano
19 sep 2022
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen
1
Emanuele Stefano
8 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
joelle
23 mei 2022
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Épouvantable
Nous avons passé 3 nuits horribles dans cet hôtel ou le bruits des fêtards nous a empêcher de dormir.
Le personnel (pas tous) est de très mauvaise foi. On est accueilli en parlant très bien le français mais la personne ne comprend plus la langue dès qu'on se plaint. Du foutage de gueule à l'état pur.
De plus il n'y a pas de climatisation et les serviettes n'essuient pas.
A fuir ....
joelle
3 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jose antonio
3 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel recomendable
Nuestra estancia ha sido muy buena, teníamos reservada habitación doble con cama auxiliar para niña 9 años y nos dieron una familiar que es más completa. La comida de la cena muy buena y las medidas de higiene, gel, mascarillas todo bien. Todo el personal muy atento y amables.
jose antonio
1 nacht verbleven in oktober 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anna
1 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schludny hotel, czysty i dopiero po remoncie. Obsługa bardzo miła. ;)
Anna
7 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
6/10 – Matig
Alejandra
17 sep 2021
Positief: Netheid
Regular experiencia
La experiencia regular.
No nos funcionaba el aire acondicionado, pasamos un calor horrible. Nos dieron un ventilador, pero estaba en fatal estado.
Nos ofrecieron un cambio de habitación, pero era ya muy tarde.
No disponían de colchón en la cuna.. tuvimos que dormir con La Niña.
El personal bastante atento, sobretodo el del bar-cafeteria. Encantadores!
Alejandra
1 nacht verbleven in september 2021
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Elisa
15 aug 2021
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Estancia en pareja decepcionante
Mala experiencia. Nos dieron una habitacion que olía a tabaco y tenia humedad. Nos quejamos a la gobernanta, jna mujer muy mayor, y no nos hizo caso. Mucho ruido en las habitaciones que dsn a la calle. Es un hotel para extranjeros y jóvenes que quieren ir de fiesta. El desayuno es "muy flojito". Es una lástima, el hotel podría estar muchísimo mejor.
Elisa
7 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marielle
3 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top
Der Service war hervorragend, super nette Bedienung. Das Zimmer war sehr sauber und alles insgesamt super komfortabel. Es gab ausreichend kostenlose Parkplätze vor der Tür und die Lage war super.
Marielle
4 nachten verbleven in juni 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
uwe
4 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top, gerne wieder.
Schöne große Zimmer, Pool leider oft im Schatten, aber groß und sauber. Essen gut. Zum Zentrum und zum Strand ca. 10 Minuen.
Das Personal ist immer hilfreich und freundlich.
Danke für den schönen Aufenthalt.
uwe
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
CARO
1 okt 2018
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Das Hotel wirkt auf den ersten Blick modern. Allerdings sind die zimmer nicht sehr sauber. Einmal barfuß gelaufen sind die Füße schwarz. Das Bett sehr weich und durchgelegen. Der Service war sehr freundlich und hilfsbereich
CARO
11 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kevin
17 sep 2018
Guyawave Give us a wave!
Basic room but very large and clean. Staff very friendly and helpful. Nice atmosphere and great location.
Kevin
1 nacht verbleven in september 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 jul 2018
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Nah am Strand gelegen und kurzer Weg zu den Clubs
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
28 mei 2018
Negatief: Netheid, comfort kamer
Für Party ok
Das Hotel ist optisch sehr gut,das essen und die Getränke gehen leider überhaupt gar nicht. Es ist sehr sehr laut und hellhörig und bei uns wurde die Tür aufgebrochen und wir mussten das Zimmer wechseln. Ein zweiter Aufenthalt wird nicht stattfinden.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
hayder
13 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Une semaine agréable le personnel a l écoute et serviable
Merci
hayder
7 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Montse
13 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Relación calidad-precio están muy bien.
El hotel está muy bien situado: tanto como para ir a la playa andando como para salir de tiendas y llegar hasta el centro y el puerto, donde se pueden encontrar multitud de restaurantes y locales para tomar algo.
Fácil aparcamiento también. Las habitaciones son muy amplias y recientemente reformadas. El bufet del desayuno y la cena son típicos de hoteles de estas características. La mejor valoración, la tienen los empleados: desde los recepcionistas, los camareros y las señoras de la limpieza: un 10 para todos ellos/ellas.
Montse
5 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marie
5 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hotellet är ett typiskt 3 stjärningt hotell, varken mer eller mindre. Dock är deras Hotel Manager Ralph helt suveränt service minded! Han får 5 stjärnor! Han känner igen gästerna, vet om något har hänt när han ej varit tillänglig. T.ex så tog pizzan slut tidigt den ena kvällen & det fanns ingen mer. Dagen efter kom han & bad om ursäkt för att det inte funnits till oss.
Hotellet erbjöd dusch,handduk & tvål/schampoo på vår avresedag utan kostnad. Vilket var skönt då vi legat kvar vid poolen på dagen innan avresa sent på kvällen.
Fick först ett rum i annexet som kändes lite trist men det var inga problem att få byta till ett rum i huvudbyggnaden.
I september så var det centrala läget inget problem men jag kan tänka mig att ljudnivån är annorlunda i högsäsong.
Marie
3 nachten verbleven in september 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
RICCARDO
3 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice Hotel and very good staff in all areas.
The only problem some young people resident who was very very very rude and noisy.
RICCARDO
7 nachten verbleven in juli 2017
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Danny
1 jul 2017
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
More like a 15-18 appartments not a hotel.
These are more like apartments not a hotel. Big keys not a keycard. Air con doesn't work at all stinks of urine. Noisy all night long kids banging about, food cheap and horrible, hotel workers myther you when your eating to book excursions through the hotel.
This is a magaluf for Germans. This is the worst hotel I've ever stayed in. Don't be fooled by the photos & bring ear defenders if you book this hell hole.
Danny
4 nachten verbleven in juni 2017
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
30 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lo mejor el personal del hotel.
Todo el personal es de 10. La situación del hotel es perfecta a 5 min caminando del centro y a 5 minutos de la Cala Agulla. Las instalaciones del hotel están renovadas y las habitaciones son amplias y agradables. Totalmente recomendable.