Gehele woning·Particuliere eigenaar
Villa DEVA with Private Pool and Sea View
Villa met een waterpark en een buitenzwembad in Boergas
Fotogalerie voor Villa DEVA with Private Pool and Sea View





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
6 slaapkamers5 badkamersMax. aantal: 17450 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Luxurious House w/ Wi-Fi + Parking
Luxurious House w/ Wi-Fi + Parking
- Wasmachine
- Droogkast
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 2968
Over deze buurt
deze villa bevindt zich in Sarafovo, een wijk in Boergas, en ligt vlak bij het strand. Haventerminal Boergas-Oost 2 en Veerbootterminal zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Natuurhistorisch Museum en Aqua Paradise bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Lazur-stadion of Stadion van Nessebar. Ga voor waterpret zoals windsurfen en motorbootvaren. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en paardrijden.

Bourgas
In de buurt
- Strand van Sarafovo - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Zeetuinen - 12 min. rijden - 11.0 km
- Aqua Paradise - 25 min. rijden - 26.6 km
- Nessebar South Beach - 29 min. rijden - 29.5 km
- Sunny Beach (strand) - 29 min. rijden - 30.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Costa Coffee - 10 min. rijden
- Чайна Таун (Chinatown) - 10 min. rijden
- Ginger Café - 17 min. wandelen
- La Mar - 4 min. rijden
- KFC - 11 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa DEVA with Private Pool and Sea View
Beoordelingen
9,6








