Gehele woning·Particuliere eigenaar
Atypical house with garden 500 m from the 25ha Bordeaux park
Dit vakantiehuis in Bordeaux is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Atypical house with garden 500 m from the 25ha Bordeaux park





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Renovated T2 apartment with garden, garage, close to center, easy access.
Renovated T2 apartment with garden, garage, close to center, easy access.
- Keuken
- Droogkast
- Gratis wifi
- Buitenruimte
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Caudéran, een wijk in Bordeaux. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Basilique Saint-Seurin en Palais Gallien. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Waterpark van Caliceo en École du Vin de Bordeaux. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stade Chaban-Delmas of Stade Matmut-Atlantique.

Bordeaux, Gironde
In de buurt
- Place des Quinconces - 5 min. rijden - 3.8 km
- Rue Sainte-Catherine - 5 min. rijden - 3.8 km
- Opéra National de Bordeaux - 6 min. rijden - 4.2 km
- Place de la Bourse - 6 min. rijden - 4.8 km
- Cité du Vin - 8 min. rijden - 5.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Le Lestonnat - 17 min. wandelen
- Murano Brasserie Italienne - 16 min. wandelen
- Calix - 15 min. wandelen
- La Table Du Decanteur - 16 min. wandelen
- Bibibap - 17 min. wandelen








