Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Otter 8 3 Bedroom Home
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een binnenzwembad over barbecues. Dit vakantiehuis biedt 2 badkamers en een wasmachine, naast gratis wifi en een koelkast. Je kunt er ook gebruikmaken van een koffiezetapparaat/waterkoker.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Een koelkast en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn ook beschikbaar. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een binnenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Binnenzwembad
Bubbelbad
Gemeenschappelijk zwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Eten en drinken
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Buiten
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Binnen de 5 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinformatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je extra
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Voor huisdieren wordt een toeslag aangerekend
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen
Contactloos betalen is mogelijk
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Sunriver, een wijk in Bend. Sage Springs Club & Spa en Golfbaan van Sunriver Resort zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij The Village en Bend Factory Stores. The Cove en Sunriver Nature Center zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Bend
Redmond, Oregon (RDM-Robert's Field) - 45 min. rijden
Restaurants
The Wallow Bar & Grill
5 min. rijden
Century Commons
20 min. wandelen
Sunriver Brewing Company
10 min. wandelen
Village Bar & Grill
8 min. wandelen
Villagio Espresso
3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Otter 8 3 Bedroom Home over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Otter 8 3 Bedroom Home?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij Otter 8 3 Bedroom Home inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Otter 8 3 Bedroom Home uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Otter 8 3 Bedroom Home?
Dit vakantiehuis ligt in Sunriver, op 2 km afstand van The Village, The Cove en Sage Springs Club & Spa. Ook Golfbaan van Sunriver Resort en Sunriver Nature Center liggen op 3 km afstand. Station Sunriver ligt op 20 minuten wandelen.