Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70, per nacht voor gasten van 14 tot 17 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Haus Kummeleck, Wohnung 2 Apartment
Haus Kummeleck, Wohnung 2 Bad Lauterberg
Haus Kummeleck, Wohnung 2 Apartment Bad Lauterberg
Over deze buurt
dit appartement ligt in Bad Lauterberg. Geniet van de prachtige natuur bij Nationaal Park Harz en South Harz Nature Park. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Sommer-Rodelbahn St Andreasberg en Bad Sachsa Sprookjespark. Bekijk onze reisgids voor Bad Lauterberg
Kummelstraße 7, Bad Lauterberg, Lower Saxony, 37431
In de buurt
Nationaal Park Harz
16 min. rijden - 18.5 km
South Harz Nature Park
18 min. rijden - 18.3 km
Sommer-Rodelbahn St Andreasberg
15 min. rijden - 15.6 km
Einhornhöhle
16 min. rijden - 8.7 km
Samson mijn
18 min. rijden - 17.2 km
Lokaal vervoer
Station Bad Lauterberg im Harz Barbis - 10 min. rijden
Hecklingen (CSO-Magdeburg - Cochstedt) - 76 min. rijden
Restaurants
La Vida im Göbel’s Vital Hotel
13 min. rijden
Pizzeria Mamma Mia
12 min. rijden
Berghof Ravensberg
24 min. rijden
Vital Resort Mühl
8 min. wandelen
Waldgaststätte Großer Knollen
39 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Haus Kummeleck, Wohnung 2?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Haus Kummeleck, Wohnung 2 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Haus Kummeleck, Wohnung 2 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Haus Kummeleck, Wohnung 2?
Dit appartement in Bad Lauterberg ligt op 15 km afstand van Einhornhöhle, Nationaal Park Harz en Sommer-Rodelbahn St Andreasberg. Ook Grenzlandmuseum Bad Sachsa en Samson mijn liggen op 15 km afstand.