3 minutes from the Palais des Papes, terrace, air-conditioned
Dit appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement biedt een wasmachine en een koffie/theemaker, plus gratis wifi en een televisie met een dvd-speler. Een terras, een haardroger en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van Dvd-speler en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een terras. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke badkamer is voorzien van een bad en een haardroger.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Eten en drinken
Keukeneiland
Keukenpapier
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Dvd-speler
Muziekbibliotheek
Stereo-installatie
Tv
Videobibliotheek
Buiten
Patio
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een rivier
Dicht bij een ziekenhuis
In het stadscentrum
Op het platteland
Dingen om te doen
Bergbeklimmen in de buurt
Ecotours in de buurt
Fietsmogelijkheid in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Paardrijden in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
A 450 m du Palais des Papes Terrasse Climatisé
A 3 mn du Palais des Papes, Terrasse, Climatisé Avignon
A 3 mn du Palais des Papes, Terrasse, Climatisé Apartment
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Stadscentrum van Avignon, een wijk in in Avignon, en ligt in een landelijke omgeving en aan een rivier. Bezoek culturele hoogtepunten Musée du Petit Palais en Musée Louis Vouland. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Pausenpaleis en Kathedraal van Avignon. Parc Spirou Provence en Grande Roue Avignon zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals motorbootvaren en zwemmen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals bergbeklimmen en een ecotour volgen. Bekijk onze reisgids voor Avignon
Zijn huisdieren welkom bij 3 minutes from the Palais des Papes, terrace, air-conditioned?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 3 minutes from the Palais des Papes, terrace, air-conditioned inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 3 minutes from the Palais des Papes, terrace, air-conditioned uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 3 minutes from the Palais des Papes, terrace, air-conditioned?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Avignon, op 10 minuten wandelen van Place Pie en Pausenpaleis. Synagoge van Avignon en Eglise Saint Pierre liggen op enkele stappen afstand. Station Avignon-Centre ligt op 15 minuten wandelen en naar Station Villeneuve-lès-Avignon is het 25 minuten wandelen.
Beoordelingen over 3 minutes from the Palais des Papes, terrace, air-conditioned