Private Studio next door to Spark Arena ligt in Auckland Central Business District, een wijk in Auckland. Auckland Ferry Terminal en Queens Wharf zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Winkelgebied Queen Street en Princes Wharf. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Spark Arena of Eden Park. Bekijk onze reisgids voor Auckland
Niet ver van Spark Arena en Universiteit van Auckland ligt Private Studio next door to Spark Arena, waar je geniet van een tuin, een wasserij en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een automaat en een balzaal
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Private Studio next door to Spark Arena hebben voorzieningen zoals wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in het appartement: wifi (NZD 5 per dag)
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Diensten en faciliteiten
Automaat
Geen huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Balzaal
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor wifi in de kamer: NZD 5.00 per dag (bedrag kan variëren)
Toeslag voor luchthavenshuttle: NZD 130.00 per voertuig (retour)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatieklasse
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Private Studio next door to Spark Arena?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Private Studio next door to Spark Arena inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Private Studio next door to Spark Arena uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Private Studio next door to Spark Arena een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van NZD 130.00 per voertuig.
Waar staat Private Studio next door to Spark Arena?
Dit appartement ligt in Auckland Central Business District, op 5 minuten wandelen van Universiteit van Auckland en Spark Arena. Ook Winkelgebied Queen Street en Auckland Ferry Terminal liggen op een kwartiertje wandelen. The Strand Station ligt op 11 minuten wandelen en naar Gaunt Street Tramhalte is het 26 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.