Gehele woning
Astoria Home Base w/ River Views, 3 Mi to Dtwn!
Dit vakantiehuis in Astoria is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Astoria Home Base w/ River Views, 3 Mi to Dtwn!





Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamers149 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Escape on the River: Waterfront Home
Escape on the River: Waterfront Home
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Buitenruimte
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 6 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
558284
Over deze buurt

Astoria, OR
In de buurt
Hanthorn Cannery Museum2 min. rijden - 1.7 km
Columbia River Maritime Museum5 min. rijden - 4.1 km
Astoria Column7 min. rijden - 5.1 km
Astoria Riverfront Trolley (tram)9 min. rijden - 7.1 km
Cannon Beach46 min. rijden - 53.0 km
Lokaal vervoer
- Astoria, Oregon (AST-Regionale luchthaven Astoria) - 19 min. rijden
Restaurants
- Starbucks4 min. rijden
- The Growler Guys4 min. rijden
- Fort George Brewery5 min. rijden
- Bow Picker5 min. rijden
- Frite & Scoop6 min. rijden








