Vakantie en citytrip naar Astet

Kies twee of meer items en bespaar op je reis:
    Plan, boek en reis vol vertrouwen
  • payments icon
    Samen is beter
    Bespaar tot € 235 als je een vlucht en hotel samen boekt*
  • lob hotels icon
    Vind de ideale optie
    Met meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
  • lob packages icon
    Zonder zorgen
    Plan, boek en beheer je reis op één plek

Tophotels in Astet

Hôtel Le Ponson
Hôtel Le Ponson
27 Route de Montélimar, Aubenas
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 56 per nacht van 6 jun. tot 7 jun.
€ 56
per nacht
6 jun. - 7 jun.
8,6/10 Excellent! (73 beoordelingen)
Sejour Aubenas
"Nous avons été bien accueilli, le personnel très sympa."

Beoordeeld op 12 mei 2024

Hôtel Le Ponson
ibis Aubenas
ibis Aubenas
3 out of 5
42 Route de Montelimar, Aubenas, Ardeche
De prijs is € 79 per nacht van 11 jun. tot 12 jun.
€ 79
per nacht
11 jun. - 12 jun.
8,6/10 Excellent! (197 beoordelingen)
"Fijn hotel met een prima zwembadje. Locatie is matig (een bedrijventerrein), maar er is vlakbij wel een heel leuk restaurant genaamd Java’s."

Beoordeeld op 19 mei 2022

ibis Aubenas
Large estate with swimming pool up to 31 people in 5 independent cottages
Gravières
9,4/10 Exceptional! (23 beoordelingen)
Notre Weekend en famille
"Très bel emplacement. Spacieux ,la région est très belle. Peut-être qu'au lieu de sécuriser (??)tout l'espace détente près de la piscine Serait-il plus judicieux de sécuriser uniquement la piscine et laisser l'espace autour accessible. Nous avions trois portillons à surveiller dont certains s'ouvraient ..."

Beoordeeld op 7 mei 2024

Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat kost een vakantiepakket naar Astet?
Maak je op om direct te boeken, want een reis naar Astet heb je al voor een budget van . Als je je vluchten, hotels en meer combineert in één reispakket, scoor je de beste prijzen.
Hoe krijg ik een goedkoop reispakket voor Astet?
Reserveer een vliegreis die bij je reisschema past, voeg een hotelkamer toe en zie hoe je korting oploopt. Makkelijker kan bijna niet! Met een vakantiepakket voor Astet bespaar je flink op je aankomende fantastische trip. Van hotels en vluchten tot huurauto’s en activiteiten, Expedia is je toegangspoort tot een geweldige reis. En met ruim 500 vliegtuigmaatschappijen en +1,000,000 overnachtingsopties over de hele wereld, is er altijd meer dan genoeg keuze.
Wat is de beste verblijfplaats in Astet?
Als je plannen hebt om Domaine Nordique de la Chavade te verblijden met een bezoek, bespaar jezelf dan wat reistijd en reserveer een hotel hier vlakbij. Het is een van de beste attracties in deze buurt.
Wat zijn de tophotels in Astet?
Kies voor een fantastisch begin van jouw trip voor een kamer bij Camping Le Ceytrou. Dit is een van de meest populaire accommodaties in Astet. Ook een uitstekende optie is LAuberge de Monpezat.
Hoe ver van tevoren kan ik het beste mijn vakantie naar Astet boeken?
Hoewel prijzen kunnen veranderen, raden we je over het algemeen aan je vakantie zo snel mogelijk te boeken. De meeste internationale vliegtarieven kun je bij Expedia al vanaf maximaal een jaar van tevoren bekijken. Als je pas laat gaat boeken, kan het echter zijn dat je alsnog geluk hebt. Af en toe verschijnen er slechts een paar weken voor de vertrekdatum nog goedkope tickets naar Astet.
Wat is er inbegrepen bij een reispakket naar Astet van Expedia?
Vluchten, hotels en een betrouwbare auto voor al je fantastische roadtrips. Selecteer je ideale bundel en profiteer van ongelofelijke deals. Nadat je je boeking hebt gemaakt, kun je ook nog een aantal tours en activiteiten toevoegen, terwijl de besparingen zich blijven opstapelen. Als het gaat om het uitzoeken van je vakantie naar Astet, sta jij aan het roer!
Wat is handig om te weten voordat ik een reispakket naar Astet boek?
Er zijn zoveel plekken om naartoe te gaan, zoveel dingen om te zien en doen. Met een pakket kun je er meer van je lijstje halen. Combineer je vluchten, huurauto’s en hotels en profiteer van hoge kortingen.
Kan ik zelf mijn luchtvaartmaatschappij kiezen met een vakantiepakket van Expedia voor Astet?
Ja, de keuze is helemaal aan jou. We bieden meer dan 500 partnermaatschappijen wereldwijd, dus je kunt je avontuur in Astet zelf samenstellen op basis van jouw reisvoorkeuren.
Kan ik mijn vakantiepakket voor Astet annuleren als ik niet kan reizen?
We snappen het: soms gaat het leven even niet zoals gepland. Als je een vakantiepakket voor Astet hebt vastgelegd en je wilt iets annuleren of wijzigen, zijn wij er om je te helpen. Het is aan te raden om eerst op ons klantenserviceportaal te kijken. In de meeste gevallen geldt dat als je jouw pakket de laatste 24 uur hebt geboekt, je wellicht kosteloos wijzigingen kunt doorvoeren. Als het meer dan 24 uur geleden is, dan brengt jouw hotel, vliegtuigmaatschappij of autoverhuurbedrijf mogelijk kosten in rekening.
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.