Country Pleasures ligt in Angaston. Yalumba Wines en The Willows Vineyard zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Barossa Bowland en Maggie Beer's Farm Shop bezoeken. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Angaston
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Country Pleasures
Deze rookvrije cottage heeft niet alleen een wasserij, maar ook een snelle incheckservice en een tuin. Gratis continentaal ontbijt, gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook barbecues. De 2 accommodaties beschikken elk over een open haard en bieden gratis wifi en een keuken aan. Een wasmachine/droogkast en een balkon of terras zijn standaard beschikbaar, net als een flatscreentelevisie met een dvd-speler. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Country Pleasures heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een open haard en wasmachines/drogers. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle kamers in deze cottage met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, badjassen, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In deze cottage in Angaston is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft een dvd-speler. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Bakplaat
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Gratis continentaal ontbijt dagelijks beschikbaar
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Dvd-speler
Flatscreen-tv
Spellen
Buiten
Balkon/terras
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
2 units
Fietsenverhuur
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 20
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 1.5 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je voor aankomst een e-mail met speciale incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie worden alleen volwassenen toegelaten.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
De accommodatie berekent een toeslag van 1.5 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Country Pleasures Bed & Breakfast Angaston
Country Pleasures Bed & Breakfast
Country Pleasures Angaston
Country Pleasures Bed Breakfast
Country Pleasures B B
Country Pleasures Cottage
Country Pleasures Angaston
Country Pleasures Bed Breakfast
Country Pleasures Cottage Angaston
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Country Pleasures?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Country Pleasures inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Country Pleasures uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Country Pleasures?
Deze cottage in Angaston ligt op 15 minuten wandelen van Memorial Reserve, Barossa Old Rose Repository en Village Green. Ook Jubilee Ave Playground en Barossa Farmers Market liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Country Pleasures
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
9,8
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 79 van 87 beoordelingen
10 - Uitstekend
79
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 87 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 87 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 87 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 87 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Yuemeng
27 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We spent two nights in barossa valley and were so glad that we stayed at Country Pleasures. It’s centrally located to all the wineries and only a 10 minutes walk to town. We were also so impressed by the breakfast items offered. Would highly recommend it to anyone visiting the area
Yuemeng
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Matt
Reisde met partner
12 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic stay. Lovely home. Excellent location with a short stroll into town. Also loved the bottle of wine and breakfast waiting for us.
Matt
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Hugo
Zakenreiziger
26 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Nice cottage in the middle of the quaint town of Angaston. Stayed for business and was very pleased with the accomodation. Would be great for visiting as a tourist as well
Hugo
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Craig
1 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Craig
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Rosemary
Reisde met een groep
26 apr 2025
Needed some tender loving care
Rosemary
3 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Wayne, Rancho Santa Fe
Reisde met partner
27 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic cottage, very well appointed in the heart of the Barrosa Valley. Highly recommend, we'd stay here again and again!
Wayne
3 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
john
15 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely place to stay
john
2 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
LLOYD
Reisde met partner
23 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay
LLOYD
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Bronwyn
Reisde met partner
12 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
Loved the cottage needs bit tlc eg 2 light globes no gas barbecue outside light
But really enjoyed the homeliness and extra touches made available.
Thank you Ross & Bron
Bronwyn
3 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Mark
5 sep 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I really enjoyed my stay.. Will definitely come back.. thanks.
Mark
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Sarah
Reisde met partner
19 mei 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
A peaceful country oasis where we spent an enjoyable and relaxing weekend. The cottage was very well appointed with great amenities and a very comfortable bed. The breakfast ingredients were of a high standard, we didn’t leave a crumb!! Great location with delicious options for high quality dining out within walking distance.
Sarah
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Lachlan
24 mrt 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Lachlan
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Peter
2 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Peter
2 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Tara
Reisde met een groep
19 feb 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed in the Rose cottage and it was so clean, well looked after and has beautiful character. We received an email before we arrived with everything we needed to know. The breakfast supplies were such a nice touch and plenty of food for 2 people for 2 nights. Would highly recommend and would love to go back and stay again.
Tara
2 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Debbie
Reisde met partner
9 jan 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well set out property with everything you need for a relaxing couple of days
Breakfast supplies in the fridge was a nice touch.
Easy walk to shops and cafes with lots of wineries within a short drive.
Debbie
2 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Lisa
18 sep 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
perfect location for our Barossa get away. Charming and comfortable cottage, the breakfast exceeded our expectations, the birdsong from the garden was lovely.
Lisa
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Christina
Reisde met partner
25 aug 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s an old property which has its lovely character,
everything worked. We had a lovely stay, there was everything we needed, It was just like a home. The breakfast supply was very good quality, but it was not quite enough for 3 days. Other than that, it was perfect.
Christina
3 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Raymond
22 aug 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Great location in a quiet spot.
We throughly enjoyed our 3 nights stay.
The additional treats left-for us to eat was a pleasant surprise.
The bed was really comfortable and the home is in a very quiet location.
Lots of walks to do and only a short walk into Angaston.
The combustion heater was a bonus for us but there is an electric Airconditioner if you want to use that instead.
We would happily stay here again.
Raymond
3 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Tahlani
23 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tahlani
2 nachten verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Jennifer
Reisde met een groep
2 jul 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Jennifer
3 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Patrice
Reisde met partner
1 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Delightful property! It was warm, cozy and relaxing and the location was excellent for exploring the Barossa Valley. Loved the fireplace and spa!
Patrice
4 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Jacinta
Reisde met partner
22 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
One of the best motels I've stayed at. I was pleasantly surprised once getting into the room. It was clean, appears to have been recently renovated, had a comfy bed (and I'm very fussy), and all the basics you need from a motel. I also appreciated easy streaming to the tv. Would happily reccomend or stay again.
Jacinta
7 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Berenice
Reisde met partner
14 apr 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Cosy cottage with character in the heart of the Barossa, Angaston. Our host was a great communicator and provided some little extras to make our stay the perfect few days in the Barossa. Highly recommend.
Berenice
2 nachten verbleven in april 2023
6/10 – Redelijk
Jess
Reisde met partner
9 jan 2023
Positief: Netheid, voorzieningen
The location is good. The property itself was clean but dated interior. The outdoor area could be better maintained. We were unable to sit out and enjoy the nice evening which was a shame. The owners did leave some nice extra touches such as wine and biscuits etc and had clearly made an effort with this. Thank you
Jess
10/10 – Uitstekend
Alan
29 nov 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A really lovely cottage made for a pleasant few days in the Barossa - well stocked with treats was greatly appreciated.