The Crafers Hotel

Accommodatieklasse: 3.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar
De huidige prijs is € 196
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Premium kamer, 1 kingsize bed, open haard (Mt Lofty Room)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(16 beoordelingen)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, balkon (Heritage Room)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(15 beoordelingen)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Premium kamer, 1 kingsize bed, balkon (Tiers Room)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(7 beoordelingen)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed, open haard (Sawyer Room)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(15 beoordelingen)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, privébadkamer (Measday Room)

9,8 van 10
Uitzonderlijk
(9 beoordelingen)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, privébadkamer (Summit Room)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(19 beoordelingen)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, en-suite badkamer (Norfolk Room)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(23 beoordelingen)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

The Crafers Hotel bevindt zich in Crafers, een wijk in Adelaide, en ligt in de bergen. Art Gallery of South Australia en Adelaide Festival Centre zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Adelaide Central Market en Rundle Mall. Ga naar Adelaide Oval om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Botanische tuin van Adelaide, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Adelaide
Kaart
8 Main Street, Crafers, SA, 5152

In de buurt

  • Een koala die uitrust op een tak.
    Cleland Conservation Park
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • HK Fry Reserve
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Pioneer Womens Trail Trailhead
    18 min. wandelen - 1.6 km
  • The Knoll Conservation Park
    2 min. rijden - 1.9 km
  • Eurilla Conservation Park
    2 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Adelaide Belair Station - 10 min. rijden
  • Adelaide, Zuid-Australië (ADL) - 34 min. rijden

Restaurants

  • Uraidla Hotel
    9 min. rijden
  • Penfolds Magill Estate Restaurant
    16 min. rijden
  • Lockwood General
    13 min. rijden
  • The Summit Cafe and Function Centre
    4 min. rijden
  • Good Pho U
    14 min. rijden

Over deze accommodatie

The Crafers Hotel

  • Hotel met een boetiekstijl niet ver van Mount Lofty Botanic Garden
  • Overweeg een verblijf bij The Crafers Hotel en geniet van een gratis continentaal ontbijt, een tuin en een wasserij. Het plaatselijke restaurant The Crafers Hotel serveert ontbijt, lunch en diner. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
  • Andere voordelen zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een lift, gratis kranten en een bagageopslagruimte
    • Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij The Crafers Hotel hebben veel comfort dankzij luxe beddengoed en airconditioning, naast leuke voordelen zoals gratis minibars en badjassen.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Koelkasten, koffiezetapparaten/waterkokers en verwarming

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 06.30 uur tot 09.30 uur
  • Een bar/lounge
  • Een restaurant

Restaurants ter plaatse

  • The Crafers Hotel

Gezinsvriendelijk

  • Koelkast op de kamer
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Gemeenschappelijke koelkast
  • Gemeenschappelijke microgolfoven
  • Gratis kranten in de lobby
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • In de bergen
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Gratis gevulde minibar
  • Gratis mineraalwater
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Elke dag gratis kranten
  • Kluis
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De accommodatie rekent 1 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • De accommodatie berekent een toeslag van 1 procent op betalingen met een kredietkaart

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The Crafers Hotel?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij The Crafers Hotel?

Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij The Crafers Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 27 aug. 2026 min. € 196, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij The Crafers Hotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij The Crafers Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat The Crafers Hotel?

Dit in modieuze stijl hotel ligt in Crafers, op 2,4 km van Mount Lofty Botanic Garden en op 15 km afstand van Victoria Square en Botanische tuin van Adelaide. Ook Nationaal Wijncentrum van Australië en Adelaide Central Market liggen op 15 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.