Gehele woning·Particuliere eigenaar
6 Bedroom Luxury Mansion, Private Island, Private Beach and Pool
Deze villa in Abu Dhabi is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor 6 Bedroom Luxury Mansion, Private Island, Private Beach and Pool





Gehele woning
6 slaapkamers8 badkamersMax. aantal: 12
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 5.498
inclusief belastingen en toeslagen
21 feb - 22 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Spacious 4-bedroom apartment with WiFi, AC in terrific Shakhbout City
Spacious 4-bedroom apartment with WiFi, AC in terrific Shakhbout City
- Wasmachine
- Droogkast
- Airconditioning
De prijs is € 565
inclusief belastingen en toeslagen
19 feb - 20 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
6 Bedroom Luxury Mansion Private Island Private Beach Pool
Over deze buurt
Abu Dhabi, Abu Dhabi
Lokaal vervoer
- Abu Dhabi (AUH-Abu Dhabi Intl.) - 41 min. rijden
Restaurants
- Mill
- Blu Pizzeriá
- Turtle Cove Cafe
- Turf Cafe
- Sal








