Alexander Guesthouse bevindt zich in Oude stad van Zürich, een wijk in in Zürich, en ligt in de uitgaansbuurt en aan een rivier. Kunsthaus Zürich en Schweizerisches Landesmuseum (Zwitsers Nationaal Museum) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Bahnhofstrasse en Fraumünster. Chinese Tuin en Zoo Zurich mag je zeker niet missen. Neem deel aan outdooractiviteiten zoals mountainbiken, het afleggen van wandel- en fietsroutes en rotsklimmen of maak gebruik van fietsverhuur om Zürich te verkennen. Bekijk onze reisgids voor Zürich
Alexander Guesthouse bevindt zich dicht bij Kunsthaus Zürich en Schweizerisches Landesmuseum (Zwitsers Nationaal Museum) en biedt een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een computerstation, gratis kranten en een lift
Hulp bij uitstappen/tickets, meertalig personeel en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken, bovenop extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en Select Comfort-bedden
Badkamers met douches en haardrogers
Ledtelevisies met satellietzenders
Verwarming, dagelijkse schoonmaak en adapters/opladers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (CHF 30 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: CHF 21 voor volwassenen en CHF 21 voor kinderen
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Aan een rivier
Aan het vlonderpad/de promenade
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
1 gebouw
5 etages
Gebouwd in 1974
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Select Comfort-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Bureau
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Hotel Alexander, Niederdorfstrasse 40, 8001 Zurich].
Binnen de 2 weken voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CHF 30.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CHF 3.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer CHF 21 voor volwassenen en CHF 21 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: CHF 39 per persoon (enkele reis)
Betaald parkeren (overdekt): CHF 30 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: CHF 30.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Zwitserland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 2 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Alexander Guesthouse?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Alexander Guesthouse?
Vandaag, 23 jun. 2026, kost een verblijf bij Alexander Guesthouse van één nacht voor twee volwassenen op 19 jul. 2026 min. € 167, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost CHF 30 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Alexander Guesthouse inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Alexander Guesthouse uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Alexander Guesthouse een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van CHF 39 per persoon.
Waar staat Alexander Guesthouse?
Dit hotel ligt in Oude stad van Zürich, op 10 minuten wandelen van ETH Zürich, Bahnhofstrasse en Kunsthaus Zürich. Ook Schweizerisches Landesmuseum (Zwitsers Nationaal Museum) en Fraumünster liggen op 10 minuten wandelen. Station Rudolf-Brun-Brücke en Tramhalte Central liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Alexander Guesthouse
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,4
Locatie
8,0
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 63 van 260 beoordelingen
10 - Uitstekend
63
Gastenscore: 8 - Goed. 116 van 260 beoordelingen
8 - Goed
116
Gastenscore: 6 - Redelijk. 59 van 260 beoordelingen
6 - Redelijk
59
Gastenscore: 4 - Matig. 13 van 260 beoordelingen
4 - Matig
13
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 260 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ronald
4 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place, we enjoyed it
Ronald
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christian
2 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A+ hotel
Christian
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
RODOLFO
16 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Es un sitio sencillo, pero en general está bien, La zona también está agradable
RODOLFO
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very basic accommodations but clean and convenient
This place is an excellent location. Lots of shopping, restaurants, bars within walking distance. Rooms are simple and clean.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ryan
27 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Front desk was supportive and allowed an early check in, which was very helpful given I had been traveling and tired.
Ryan
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicholas
8 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beds were very firm, but otherwise ok.
Nicholas
2 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Peter
31 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was extremely helpful in getting our room ready early which was really appreciated as we were travelling with our 8 month old daughter. Everyone was so nice and accommodating. Nice, clean room. We could really have used a fridge to store baby food and an aircondition unit as the room got very hot during the day. Otherwise, absolutely no complaints
Peter
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Winod
24 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect stay
Geweldige ligging, netjes en erg vriendelijk personeel
Winod
3 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kokilaverny
11 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Closer to sightseeing
Kokilaverny
5 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd
6/10 – Matig
Iara Lina
13 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service
A localização é ótima, mas faltou um ar condicionado, só tinha ventilador.
E na minha opinião faltou um frigobar.
O quarto é pequeno, mas ok.
Não gostei dos quartos em outra rua, longe da recepção.
Iara Lina
5 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Danielle
24 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service
Chambre agréable. Propre, lit très confortable, accueil sympa. Vraiment bien
Danielle
1 nacht verbleven in oktober 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrea K.
7 jan 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Exactly as described.
Perfect location for winter markets.
Andrea K.
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
28 dec 2019
Negatief: Netheid, personeel en service
Only stay here if you want to get yelled at
Only good things about this hotel were Domeni and Katharina. Rooms were dirty (first reeked of cigarette smoke and 2nd was dirty). Night front desk manager yelled at me when I asked him to bring me the plug to the tea kettle. He actually came to the room to look for it as if I get jollies from stealing tea kettle plugs. Ridiculous!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
minjin
19 aug 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Receiption is at the next street but not easy to carry the carrier.
Also there are many stores and restaurants at the receiption street,
But the geust house is located to the next street but it was dark and not many people, only women seems looking for man
minjin
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
8 jul 2019
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Small room but location closed to attractions.
The bed is quite small. The weather was hot but the fan was not working well.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
17 mei 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
No kettle or tea or coffee in room. Small. Excellent inclusion of portable WiFi hotspot free of charge.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Karen Laíse
4 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hospedagem na medida
O hotel é ok, achei muito limpo. O quarto em que fiquei era pequeno, mas acomodava tranquilamente. O check in é feito em uma rua abaixo de onde fica este hotel, mas não foi um problema. Estávamos de carro e usamos o estacionamento do hotel, achei confortável, pois ficava dentro do prédio (o estacionamento é pago, foi cerca de 30 francos suíços por dia). Não é nenhum luxo, é o tipo de hotel para apenas deixar as malas e curtir a cidade. Fica bem no centro de tudo, de lojas e restaurantes, não precisei usar o carro para sair por lá. Recomendo este hotel pela localização e cordialidade dos funcionários, mas não para um descanso.
Karen Laíse
2 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Patrick
24 dec 2018
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Insultes
Ils ont le droit d insulter mais pas le client
Patrick
1 nacht verbleven in december 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 dec 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Albergo carino ad un passo dal centro e dalla stazione.
Letto
Molto comodo, ma camere piccole e non molto accoglienti.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 nov 2018
Ok
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in november 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
19 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kommer gjerne tilbake
God standard og god service. Praktisk utstyrt og rent. Resepsjonen ligger i en annen gate like ved men det var helt greit.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in november 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tom
29 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
You can not get any more central in Zurich than here.
Service was very friendly and the rooms comfortable.
Amazed how quiet the rooms were considering we were right in the middle of the Niederdorf (Old part of Zurich).
Tom
3 nachten verbleven in oktober 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
KC
25 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel about 10-15 minutes walk from the main train station. Hotel staff is very friendly and helpful. Room is clean.
KC
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Paul
23 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Helpful genuine staff.
I stayed twice. I had a room in the guest house facing an inner green area which was nice. The second time, out of the hotels control, a noisy neighbour was disturbing me. Staff were very helpful in moving e to the main building for a comfortable stay and they did not add any charges. I thought that was very nice.
Paul
2 nachten verbleven in oktober 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is very clean and in a very convenient location in old town Zurich, however the noise from the street at night was very loud, making it hard to sleep.