Gehele woning

Vacation home Marta by Interhome

Fotogalerie voor Vacation home Marta by Interhome

Dineren
Interieur
Terrein van de accommodatie
Buiten dineren
Exterieur

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Vacation home Marta by Interhome

  • Cottage "Marta", vrijstaand, omgeven door bomen en weiden. 2.5 km van het centrum van Zábrodí, 3 km van het centrum van Červený Kostelec, zonnige ligging, 50 m van het meer. Voor alleengebruik: terrein 400 m2 met gazon, weide. 400 m lange rommelige toegangsweg. Parkeerplaats op het terrein. Winkel 3 km, supermarkt 3 km, restaurant 1.1 km, bushalte "Zábrodí, LIGO" 350 m, grasstrand "Špinka" 50 m, openluchtzwembad 8 km, overdekt zwembad 8 km, meer (zwemmen) "Špinka" 50 m. Kinderspeelplaats 1.5 km. Attracties in de buurt: Červený Kostelec 3 km, Náchod 8 km, přírodní nádrž Rozkoš 12 km, Nové Město nad Metují 15 km, Adršpach 25 km, Lázně Velichovky 25 km, Zoo Dvůr Králové 34 km. Bekende meren kunnen gemakkelijk worden bereikt: Brodský (možnost rybaření) 1.5 km. Geschikt voor senioren. De eigenaar accepteert geen jeugdgroepen. Een gratis parkeerplaats, de mogelijkheid van een tweede parkeerplaats in overleg tegen een meerprijs van 5 EUR/dag of op een openbare parkeerplaats op 400 meter van het huis.
    Huis 4-kamers 66 m2. Gerenoveerd in 2000, stijlvol ingericht: woon-/eetkamer met eettafel en Sat-TV. Uitgang naar het terras. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 2 bedden. 1 kamer met 1 bed. Kleine keuken (afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine). Douche, aparte WC. Elektrische verwarming. Houten vloeren. Terras. Terrasmeubelen, barbecue (verrijdbaar). Mooi uitzicht op het landschap. Ter beschikking: Internet (WiFi, gratis). Geschikt voor families. Rookvrij huis.

    In prijs inbegrepen:
    Bedlinnen (Eerste set)
    ERV annuleringsverzekering
    Eindschoonmaak
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    Zelf te organiseren:
    Basic cleaning in accordance with House Rules
    Towels and dish towels

    Deposit information:
    Borgsom in contanten (ook mogelijk in EUR): 4000.0 CZK
    #CZ5494.603.1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en aan een meer in Zábrodí. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Adrspach-Teplice Rock Park en Park Zdrojowy. Daarnaast kun je ook Museum van de Primator Brouwerij en Náchod Regionaal Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Zábrodí
Meer vakantiehuizen in Zábrodí
Kaart
Červený Kostelec

In de buurt

  • Kasteel va Náchod
    15 min. rijden - 9.5 km
  • Masaryk Plein
    15 min. rijden - 10.6 km
  • VVV van Náchod
    16 min. rijden - 9.8 km
  • New Town Hall
    16 min. rijden - 10.9 km
  • Museum van de Primator Brouwerij
    16 min. rijden - 10.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Hronov - 13 min. rijden

Restaurants

  • Zahradní kavárna TREES
    6 min. rijden
  • Apa Étterem
    13 min. rijden
  • BB&C - Bob’sbar&coffee
    13 min. rijden
  • Cukrářství U Boháčů
    16 min. rijden
  • Staročeská hospůdka
    14 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Vacation home Marta by Interhome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Vacation home Marta by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Vacation home Marta by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Vacation home Marta by Interhome?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een meer, op 10 km afstand van Náchod Galerie voor de Schone Kunsten, Kasteel va Náchod en Museum van de Primator Brouwerij. Ook New Town Hall en Oud barok stadhuis liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Vacation home Marta by Interhome

8,0

Zeer goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

Ruhiger Familienurlaub am See

Schönes Haus am See mit zweckmäßiger Ausstattung, ruhige Umgebung in der Natur. Baden im See über Steg in der Nähe gut möglich. Freundliche Vermieterin, spricht deutsch. Für Familien auch mit kleinen Kindern zu empfehlen. Viele Ausflugsziele in der Region. Wir waren sehr zufrieden.