Yonago Town Hotel

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Over deze buurt

Yonago Town Hotel ligt in Yonago. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Kamo Rivier en Minatoyama-park. Daarnaast kun je ook Yonago City Kunstmuseum en Wako-museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Tokoen Tuin en Watervogelbeschermgebied van Yonago zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Yonago
Kaart
255 Meiji-cho, Yonago-shi, Yonago, Tottori Prefecture, 683-0053

In de buurt

  • Kamo Rivier
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Yonago City Kunstmuseum
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Kasteelruïnes van Yonago
    17 min. wandelen - 1.4 km
  • Minatoyama-park
    18 min. wandelen - 1.6 km
  • De tuin van meneer Fukada
    5 min. rijden - 3.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Yasugi - 16 min. rijden
  • Yonago (YGJ) - 25 min. rijden

Restaurants

  • 太平記
    2 min. wandelen
  • 大連
    3 min. wandelen
  • 庄屋
    2 min. wandelen
  • 笑麺亭米子店
    3 min. wandelen
  • 三代目 鳥メロ
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Yonago Town Hotel

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Yonago Town Hotel heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Waar staat Yonago Town Hotel?

Dit hotel in Yonago ligt op 15 minuten wandelen van Kamo Rivier en Yonago City Kunstmuseum. Ook Kasteelruïnes van Yonago en Minatoyama-park liggen op 2 km afstand.