Gehele woning·Particuliere eigenaar
CASA LEYNA<br>House on the seafront.
Vakantiehuis aan een meer met een keuken, op 3 minuten stappen van Stranden van Lanzarote
Fotogalerie voor CASA LEYNA<br>House on the seafront.





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

BelleVue Aquarius Aparthotel
BelleVue Aquarius Aparthotel
- Zwembad
- All-inclusive
- Keuken
- Restaurant
6.8 van 10, 360 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Yaiza, CN
In de buurt
Stranden van Lanzarote3 min. wandelen - 0.3 km
Nationaal Park Timanfaya17 min. wandelen - 1.5 km
Playa Blanca45 min. rijden - 23.8 km
Jachthaven Rubicon49 min. rijden - 25.7 km- Playa de El Golfo8 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
- Arrecife (ACE-Lanzarote) - 29 min. rijden
Restaurants
- Restaurante El Diablo24 min. rijden
- El Caleton Restaurant1 min. wandelen
- El Pescador "Casa Barriguita6 min. wandelen
- Casa Rafa5 min. wandelen
- Cafetería Yaiza12 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over CASA LEYNA<br>House on the seafront.
Beoordelingen
9,4








