Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Id-Dar tan-Nannu - Holiday Home in Xaghra, Gozo
Escape to the tranquility of Id-Dar tan-Nannu, a newly constructed retreat tucked away in the heart of Xaghra, Gozo – minutes away from the village square and the famous Ramla Bay Beach.
Besides this location being situated conveniently close to all local shops , one can also explore the historic landmarks and vibrant culture that Gozo has to offer.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
4 badkamers
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Xaghra. Verken de plaatselijke natuur bij Baai van Mellieha en Golden Bay. Villa Rundle-park en Natuurmuseum van Gozo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Xaghra
Luqa (MLA-Internationale luchthaven Malta) - 95 min. rijden
Restaurants
CFC (Crispy Flavoured Chicken)
17 min. wandelen
Tal-Furnar
16 min. wandelen
Al Sale
10 min. wandelen
Ping’s Dynasty
4 min. rijden
McDonald's
19 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Id-Dar tan-Nannu - Holiday Home in Xaghra, Gozo over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Id-Dar tan-Nannu - Holiday Home in Xaghra, Gozo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Id-Dar tan-Nannu - Holiday Home in Xaghra, Gozo inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Id-Dar tan-Nannu - Holiday Home in Xaghra, Gozo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Id-Dar tan-Nannu - Holiday Home in Xaghra, Gozo?
Dit vakantiehuis in Xaghra ligt op 15 minuten wandelen van Xerri's Grotto en Ta'Kola Windmill. Ook Ta' Mena Estate en Villa Rundle-park liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over Id-Dar tan-Nannu - Holiday Home in Xaghra, Gozo