Lereng Bromo Hotel ligt in Wonokitri. Bezoek culturele hoogtepunten Kampung Warna Warni Jodipan en Kampung Biru Arema. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Hawai Water Park en Malang Smart Arena. Taman Safari Indonesia 2 en Kampung Tridi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Wonokitri
Jalan Bromo, Ledok Sari, Wonokitri,, Pasuruan Regency, Tosari, East Java, 67177
Lokaal vervoer
Rejoso Station - 44 min. rijden
Malang (MLG-Abdul Rachman Saleh) - 100 min. rijden
Restaurants
Bromo Hillside Cafe
77 min. rijden
Teras Bromo
3 min. rijden
Syailendra Venue & Dining
3 min. rijden
The Belanga Restaurant
85 min. rijden
Onok Kopi Bromo
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Lereng Bromo Hotel
Hoogtepunten van de accommodatie
Lereng Bromo Hotel biedt onder andere een fitnesscentrum.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Lereng Bromo Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Lereng Bromo Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Lereng Bromo Hotel?
Dit hotel in Wonokitri ligt op 52 km afstand van Botanische Tuin Purwodadi, Taman Kota en Alun-Alun Pasuruan. Ook Taman Safari Indonesia 2 en Lavalette Algemeen Ziekenhuis liggen op 52 km afstand.