Gehele woning

Lakefront property 12 guest OHV friendly

Fotogalerie voor Lakefront property 12 guest OHV friendly

Een moderne woonkamer met twee banken, een klein tafeltje en een stoel, allemaal gericht op een groot raam met uitzicht op een meer en bergen.
Een gebouw met een overdekte patio, buitenterras en grindpad.
Een kamer met twee bedden, twee zwarte leren banken, een houten salontafel en een kamerbreed tapijt met een patroon.
Een overdekt terras met tafels en stoelen, met uitzicht op een meer en bergen op de achtergrond.
Een wasserette met een voorlader wasmachine en droger, een wasbak en een raam met haken aan de muur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 750
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Lakefront property 12 guest OHV friendly

  • 3 bedroom plus studio apartment 2 1/4 bath large TVs Wi-Fi workstation Stocked kitchens central cooling swamp cooler fireplaces lake views pool table foosball air hockey darts sitting area stereo board game rowing machine stationary bicycle Covered patio lots of seating Bluetooth speaker Fire pit large BBQ it feels like being on a cruise ship Best trail system in SoCal for all OHVs great weekend entertainment water sports fishing boating kayaking jet skiing river rafting hiking rock water slides 100 giants, mountains drives night life birdwatching shooting relax or romantic getaway this could be your best Vacation ever stock up before you leave you want want to leave once your here our mountain town has so much to offer everyone please don’t hesitate to ask questions I’m happy to help!

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Wofford Heights. Geniet van de prachtige natuur bij Sierra Nevada Conservancy en Audubon Kern River Preserve. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Nuui Cunni Native American Intertribal Cultural Center and Museum en Sierra South Mountain Sports. Er zijn mogelijkheden te over in deze regio, zoals langlaufen en snowboarden. Vergeet ook niet om te gaan sleeën of sneeuwscooteren. Bekijk onze reisgids voor Wofford Heights
Meer vakantiehuizen in Wofford Heights
Kaart
Wofford Heights, CA

In de buurt

  • Een meer omringd door droog, heuvelland met schaarse begroeiing.
    Lake Isabella
    2 min. wandelen - 0.2 km

Restaurants

  • Burger King
    15 min. rijden
  • Starbucks
    15 min. rijden
  • Pizza Barn
    18 min. rijden
  • Taco Bell
    14 min. rijden
  • Primo's
    19 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Lakefront property 12 guest OHV friendly?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij Lakefront property 12 guest OHV friendly?

Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij Lakefront property 12 guest OHV friendly van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 750, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Lakefront property 12 guest OHV friendly inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lakefront property 12 guest OHV friendly uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Lakefront property 12 guest OHV friendly?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Wofford Heights ligt aan het water, vlak bij Sierra Nevada Conservancy en Lake Isabella. Nuui Cunni Native American Intertribal Cultural Center and Museum ligt op 4,4 km.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk