Hotel Sternen ligt in Wildhaus-Alt Sankt Johann. Geniet van de prachtige natuur bij Oostelijke Klangweg Toggenburg en Westelijke Klangweg Toggenburg. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Minigolf-Sportanlage Schaan/Vaduz en Minigolf. Neuguthof Avonturenwereld en Nationaal Museum Liechtenstein zijn ook een bezoek waard. Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan sleeën of sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Alt Sankt Johann
Dorfstrasse 29, Unterwasser, Wildhaus-Alt St. Johann, CH-9657
In de buurt
Iltios Unterwasser-kabelbaan
5 min. wandelen - 0.4 km
Iltios Stöfel
8 min. wandelen - 0.7 km
Iltios Espel
8 min. wandelen - 0.7 km
Sellamatt-skilift
2 min. rijden - 2.1 km
Gültenweid
3 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
Station Nesslau-Krummenau St Johann - 13 min. rijden
Station Buchs SG - 21 min. rijden
Altenrhein (ACH-St. Gallen - Altenrhein) - 51 min. rijden
Restaurants
La Dolce Vita
41 min. rijden
Restaurant Hotel Seehof
42 min. rijden
Restaurant Passhöhe
23 min. rijden
Säntis - Das Hotel - Bar
25 min. rijden
Bergrestaurant Iltios
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Sternen
Hoogtepunten van de accommodatie
Bij Hotel Sternen zijn er de volgende voorzieningen: een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit hotel met toegang tot de piste, skipasservice en een skiopslagruimte. Geniet van een sauna om tot rust te komen en verwen jezelf met reflexologie of een sportmassage. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Geniet van een 24-uurs fitnesscentrum en van activiteiten zoals ijsschaatsen. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een speeltuin en een kapsalon.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, 3 vergaderruimtes en gratis kranten
Een feestzaal, hulp bij uitstappen/tickets en een pool- of biljarttafel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Sternen hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met haardrogers
Flatscreentelevisies met kabelzenders
Gratis kinderbedden, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Bibliotheek
Biljart/pooltafel
Buitenzwembad (toegang voor gasten)
Fietsenverhuur
Sauna
Schaatsen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Ski-opslag
Skipassen
Speeltuin
Spelletjesruimte
Toegang tot skipiste
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Spelletjesruimte
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
3 vergaderruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Spa
Reflexologie
Sportmassages
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Meer
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: CHF 30
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 18.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je aankomt op maandag, dinsdag of buiten de reguliere inchecktijden, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om het inchecken te regelen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CHF 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: CHF 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor laat uitchecken: CHF 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Zwitserland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Sternen Alt Sankt Johann
Hotel Sternen Wildhaus-Alt St. Johann
Sternen Wildhaus-Alt St. Johann
Sternen WildhausAlt St Johann
Hotel Sternen Hotel
Hotel Sternen Wildhaus-Alt St. Johann
Hotel Sternen Hotel Wildhaus-Alt St. Johann
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Sternen over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Sternen?
Vandaag, 7 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Sternen van één nacht voor twee volwassenen op 13 mrt. 2026 min. € 186, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Sternen?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Sternen inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Sternen uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van CHF 30 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Sternen?
Dit hotel ligt in de bergen van Wildhaus-Alt Sankt Johann en biedt rechtstreeks toegang tot de pistes, op 5 minuten wandelen van Iltios Unterwasser-kabelbaan en Iltios Espel, en is ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen of sneeuwschoenwandelen. Ook Iltios Stöfel en Sellamatt-skilift liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Sternen
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,8
Locatie
8,6
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 38 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 23 van 38 beoordelingen
8 - Goed
23
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 38 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 38 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 38 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Matthias
26 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles war gut
Matthias
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Hans Rudolf
26 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hans Rudolf
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Antoinetta
25 mei 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Antoinetta
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Christian
17 mei 2025
Christian
1 nacht verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
thomas
Reisde met familie
29 sep 2024
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
thomas
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
29 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 okt 2023
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Sibylle
Reisde met partner
8 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gutes und sauberes Hotel. Das Personal ( Hotel und Restaurant ) ist sehr freundlich. Das Zimmer war wirklich süss…. mit Himmelbett. Das Essen im Restaurant war ausgezeichnet. Für den Open Air Besuch ideal…. Shuttle Bus vom Hotel organisiert👍
Sibylle
1 nacht verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Barbara
3 jun 2023
Barbara
1 nacht verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Louis
Reisde met een groep
16 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
dommage on parle pas du tout le FRANÇAIS !!!
Louis
2 nachten verbleven in augustus 2022
8/10 – Goed
Steven
7 aug 2022
Steven
1 nacht verbleven in augustus 2022
8/10 – Goed
Sarah
20 feb 2022
Sarah
5 nachten verbleven in februari 2022
10/10 – Uitstekend
Axel, Offenburg
4 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Axel
4 nachten verbleven in december 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
28 feb 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
21 feb 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
👍
Alles o.k..gutes Frühstück
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2021
8/10 – Goed
Jean-Pierre, Hallau
Reisde met partner
12 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gutes Frühstück mit frisch gemahlenen Kaffee
Gutes essen
Sehr nettes Personal
Jean-Pierre
1 nacht verbleven in oktober 2020
8/10 – Goed
J-P, Hallau Schweiz
Reisde met partner
12 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nettes Personal
Gutes Essen im Restaurant
Gutes Frühstück mit frisch gemahlenen Kaffee
J-P
1 nacht verbleven in oktober 2020
8/10 – Goed
Marianne
Reisde met een groep
21 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
reundliches Hotel an guter Lage
Gute Lage, 3min zur Postautohaltestelle und Nahe zur Bergbahn. Genügend Parkplätze vorhanden. Wir hatten ein geräumiges Standartzimmer mit Dachschräge. Für grössere Gäste ev nicht praktisch. Kleineres Badezimmer, aber ausreichend. Sehr freundliches Personal. Gutes Frühstück mit Käse aus der Region
Marianne
2 nachten verbleven in september 2020
8/10 – Goed
Daniel
Reisde met een groep
13 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Daniel
2 nachten verbleven in september 2020
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
9 jul 2020
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
4 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ufenthalt ok
Aufenthalt insgesamt ok: Restaurant hatte am Anreisetag geschlossen, an Reception eine Stellvertretung, die zwar sehr freundlich, aber nicht zu allem Auskunft geben; grosses Zimmer, Bad neu gemacht; da Zimmer auf Strassenseite, teilweise laut. Interessant ist der Gästepass „Oskar“ - bei 2 und mehr Uebernachtungen danach fragen.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2020
8/10 – Goed
Marlies
Reisde met een groep
2 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service
Marlies
2 nachten verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 feb 2020
Positief: Netheid
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Francisco Javier
3 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer