Hotel Ridal ligt in Vlorë. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Praça da Bandeira en Sheshi i Flamurit. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Nationaal museum van de onafhankelijkheid. Ook Universiteit van Vlora en Muradie Moskee zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Vlorë
Tirana (TIA-Internationale luchthaven Nene Tereza) - 139 min. rijden
Restaurants
Mustafa Restorant
19 min. wandelen
Wall Street Restaurant
13 min. wandelen
Bar Taushani_akademi
16 min. wandelen
Yacht Hotel
9 min. wandelen
Kalimera
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Ridal
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een restaurant over een bar/lounge en een koffiebar/café. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en een gratis receptie worden ook voorzien. Je vindt er ook 24-uurs roomservice, een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Elk aparthotel heeft gratis wifi en 24-uurs roomservice. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast en een oven. Een plasmatelevisie, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Hotel Ridal heeft 20 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger en gratis toiletartikelen. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van plasmatelevisie. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
De locatie beschikt over een kinderzwembad en een seizoensgebonden buitenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Oven
Eetopties
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 12.00 uur: EUR 2 voor volwassenen en EUR 2 voor kinderen
24-uurs roomservice
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Gratis extra bed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Plasma-tv
Buiten
Barbecue
Outdoor entertainmentgebied
Tuin
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Huishoudservice op verzoek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
20 units
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Gratis verrijdbare/extra bedden.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.59 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 2 voor volwassenen en EUR 2 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Ridal over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Ridal?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Hotel Ridal inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Ridal uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Ridal?
Dit aparthotel in Vlorë ligt op 5 km afstand van Nationaal museum van de onafhankelijkheid, Universiteit van Vlora en Muradie Moskee. Ook Praça da Bandeira en Sheshi i Flamurit liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.