Gehele woning·Particuliere eigenaar

White House

Vakantiehuis in Vitoria

Fotogalerie voor White House

Interieur
Woonruimte
Terrein van de accommodatie
Privékeuken
Interieur

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 7

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

White House

Vakantiehuis in Vitoria
Geniet bij dit vakantiehuis van aparte rookruimtes. Dit vakantiehuis beschikt over gratis wifi.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 10 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

Kaart
Vitória, ES

In de buurt

  • Praça do Papa - 3 min. rijden - 2.6 km
  • Vitoria winkelcentrum - 4 min. rijden - 3.3 km
  • Praia da Curva da Jurema - 4 min. rijden - 4.0 km
  • Praia da Costa - 7 min. rijden - 6.2 km
  • Praia da Costa Mall - 7 min. rijden - 6.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Cariacica Pedro Nolasco - 12 min. rijden
  • Vitoria (VIX-Goiabeiras) - 19 min. rijden

Restaurants

  • ‪Salsinha & Cebolinha Restaurante Ltda ME - ‬2 min. wandelen
  • ‪Ceará Bar - ‬10 min. wandelen
  • ‪Parada Ibiraçu - ‬4 min. wandelen
  • ‪Garagem Botequim - ‬8 min. wandelen
  • ‪Belloca's Saladas e Grelhados - ‬3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij White House?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij White House inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij White House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat White House?

Dit vakantiehuis ligt in Nazareth, op 2 km afstand van Museu Solar Monjardim, Parque Moscoso en Morro Grande. Ook Hospital Santa Rita de Cássia en Hospital Unimed Vitória liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over White House

Beoordelingen

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.