Holiday home with swimming pool and panoramic views
Het vakantiehuis is een twee-onder-een-kapwoning en rustiek en in typische landelijke stijl ingericht. Het perceel bevindt zich in een woonwijk. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op het panorama en de rustige en zonnige ligging op een helling aan de bosrand is de woning populair. Dit vakantieobject betreft een romantische accommodatie. Voor exclusief gebruik staan ter beschikking: parasol, ligstoel, tuindouche, barbecuefaciliteiten, terras, tuinmeubelen, schommelbank en hof.
Uw vakantiehuis Uw vakantiehuis heeft 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 104 m² groot en is geschikt voor maximaal 6 personen. Roken is binnen niet toegestaan. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiehuis verwarmd worden. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met zithoek en TV. 2 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed en 1 extra bed. keuken met eethoek, afwasmachine, elektrisch fornuis, bakoven, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. 2 badkamer elk met douche, 1 wastafel en WC. badkamer met douche, 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw vakantiehuis met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Vakantiepark Landelijke categorie 4 sterren.
Ligging Bribir. Het vakantiehuis bevindt zich op een afgesloten tuingrondstuk, begrensd door een hek en een muur. Bestrating. De toegang gebeurt via een zijstraat (geasfalteerd). Parkeerplaats op het perceel.
Speciaal Airconditioning, verwarming. Internettoegang (WLAN). Televisieontvangst via satelliet.
Zwembad Alle zwembaden staan tot uw exclusieve beschikking. Buitenzwembad. Zwembadgrootte: 19 m².
Huisdier toegestaan, EUR 10.00/dier en dag.
Afstand Winkelen 470 m, restaurant 470 m, dorpscentrum 470 m. Discotheek in Crikvenica 10 km. Luchthaven in Rijeka 30 km. Treinstation in Rijeka 45 km. In de zomer: Adriatische Zee 5 km in Selce (strand 5 km in Selce met kiezel, rotsen en zwemplateaus). Tennis, watersportmogelijkheden elk 7 km in Crikvenica. Vissen in Selce 5 km.
Verdeling Vakantiehuis, 1 etage, 3 kamers (waarvan 2 slaapkamers), 104 m², in totaal 6 bedden (waarvan 2 extra bedden).
Kamer De ingang van uw vakantiehuis bevindt zich op de begane grond. Woonkamer met zithoek en tv. 2 slaapkamers elk met 1 tweepersoonsbed en 1 extra bed op slaapgelegenheid. Keuken met eethoek, elektrisch fornuis, oven, vaatwasser, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en elektrische waterkoker. Badkamer met douche, 1 wastafel en toilet. 2 badkamers elk met douche, 1 wastafel en toilet.
dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand in Vinodol. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kasteel van Frankopan en Mazuranic's huis. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Pavlomir Wijnmakerij en Dunat-strand. Bekijk onze reisgids voor Vinodol
Zijn huisdieren welkom bij Holiday home with swimming pool and panoramic views?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday home with swimming pool and panoramic views inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday home with swimming pool and panoramic views uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday home with swimming pool and panoramic views?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand, op 3,4 km van Pavlomir Wijnmakerij en op 10 km afstand van Kasteel van Frankopan en Sint-Filips- en Jacobskerk. Ook Mazuranic's huis en Strand van Novi Vinodolski liggen op 10 km afstand.