Geheel huisje·Particuliere eigenaar
Algodon 3M
Dit huisje in Quintero is voorzien van een kitchenette en een terras
Fotogalerie voor Algodon 3M



Geheel huisje
4 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 64
19 jan - 20 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Walk to beach ocean view - 5to sector Reñaca apartment
Walk to beach ocean view - 5to sector Reñaca apartment
- Uitzicht op zee
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse valuta (bv. USD) en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Terrazamar Ecocabañas Cabin
Terrazamar Ecocabañas Quintero
Terrazamar Ecocabañas Cabin Quintero
Over deze buurt
dit huisje ligt vlak bij het strand in Quintero. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Francisco Fonck en Palacio Rioja. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Caleta Horcon en Estadio Sausalito. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Sausalito Stadion of Valparaíso Sporting Club.
Quintero, Región de Valparaíso
In de buurt
- Caleta Horcon - 21 min. rijden - 22.8 km
- Playa Cau-Cau - 21 min. rijden - 18.0 km
- Strand van Luna - 27 min. rijden - 19.4 km
- Posada del Parque - 27 min. rijden - 30.3 km
- Strand van Amarilla - 28 min. rijden - 30.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Restobar El Canelo - 3 min. rijden
- Heladería La Escarcha - 3 min. rijden
- Waikiki Beach Restobar Quintero - 15 min. wandelen
- Casa Piedra Quintero - 4 min. rijden
- Kalispera - 17 min. wandelen








