Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor La Hacienda





Bij La Hacienda zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Naast een entertainmentruimte buiten, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Populaire voorzieningen
Kameropties
Alle foto's voor Superior maisonnette laden

Superior maisonnette
Hoogtepunten
Gemeubileerd terras
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Verwarming
Een gratis babybed
Keuken
Een koelkast/vriezer
Alle foto's voor Premium kamer laden

Premium kamer
Hoogtepunten
Gemeubileerd terras
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Verwarming
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
Alle foto's voor Premium suite laden

Premium suite
Hoogtepunten
Gemeubileerd terras
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Verwarming
Een gratis babybed
Keuken
Een koelkast/vriezer
Alle foto's voor Grand villa laden

Grand villa
Hoogtepunten
Gemeubileerd terras
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Verwarming
Een gratis babybed
Keuken
Een koelkast/vriezer
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
deze villa ligt in Vilvoorde. Atomium en La Grand Place zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Brusselse Kerstmarkt en Louizalaan. Koninklijke Serres van Laken en Nationale Plantentuin van België zijn ook een bezoek waard.

36 Steenweg op Koningslo, Vilvoorde, Vlaams Gewest, 1800
In de buurt
- Brussels Expo - 9 min. rijden - 8.2 km
- Atomium - 9 min. rijden - 8.6 km
- Mini-Europe - 9 min. rijden - 8.6 km
- Hoofdkwartier van de NAVO - 10 min. rijden - 9.1 km
- La Grand Place - 20 min. rijden - 15.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Quick - 16 min. wandelen
- De Kuiper - 12 min. wandelen
- Luminor - 13 min. wandelen
- De Koning Van Spanje - 13 min. wandelen
- Canal - 8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Waarborg: EUR 300 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over La Hacienda
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.