Wohnung für 4 Personen in Schwechat ligt in Albern, een wijk in Schwechat. Staatsopera Wenen en Ernst Happel Stadion zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Naschmarkt en Vienna Christmas market. Universiteit voor muziek en de uitvoerende kunsten en Botanische tuin van de universiteit van Wenen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Schwechat
Vienna International Airport (VIE) - 4 min. rijden
Restaurants
McDonald's
4 min. rijden
Weston Rock Pub
5 min. rijden
Castelletto
5 min. rijden
Caffetteria Segafredo Im EKZ Schwechat
5 min. rijden
Lucky food
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Wohnung für 4 Personen in Schwechat
Appartement in Albern
Wohnung für 4 Personen in Schwechat biedt onder andere een terras en een fitnesscentrum. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Wohnung für 4 Personen in Schwechat bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Keukens met koelkasten, microgolfovens en kookplaten
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.60 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Wohnung für 4 Personen in Schwechat?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Wohnung für 4 Personen in Schwechat inchecken?
Inchecken kan tot: 20.00 uur.
Waar staat Wohnung für 4 Personen in Schwechat?
Dit appartement ligt in Albern, op 1,1 km van Danube-Auen Nationaal Park en op 15 km afstand van Prater en Belvedere. Ook Landstraßer Hauptstraße en Gasometers liggen op 15 km afstand.