Hotel Arpi bevindt zich in Josefstadt, een wijk in Wenen, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Keizerlijk paleis Hofburg en Staatsopera Wenen zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Vienna Christmas market en Naschmarkt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Wiener Stadthalle of Ernst Happel Stadion. Bekijk onze reisgids voor Wenen
Kochgasse 15/9, Vienna, Vienna, 1080
In de buurt
Rathaus
9 min. wandelen - 0.8 km
Rathausplatz
11 min. wandelen - 1.0 km
Universiteit van Wenen
11 min. wandelen - 1.0 km
Vienna Christmas market
13 min. wandelen - 1.1 km
Keizerlijk paleis Hofburg
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Laudongasse Tram Stop - 2 min. wandelen
Station Wenen Franz-Jozefs- - 3 min. rijden
Vienna International Airport (VIE) - 32 min. rijden
Restaurants
Via Toledo Enopizzeria - Laudongasse 13 GmbH
2 min. wandelen
Santoor
4 min. wandelen
Crème de la Crème
3 min. wandelen
Beef & Glory
3 min. wandelen
Cafe Daun
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Arpi
Hotel vlak bij Vienna Christmas market
In de omgeving van Keizerlijk paleis Hofburg en Spaanse Rijschool ligt Hotel Arpi, waar je geniet van een businesscentrum. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en meertalig personeel
Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met hydromassagedouches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Hydromassagedouchekop
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 80 cm met kabelzenders
Meer
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Mobiele toegangssleutel
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 17.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Arpi Vienna
Hotel Arpi
Hotel Arpi Vienna
Arpi Hotel Vienna
Hotel Arpi Hotel
Hotel Arpi Vienna
Hotel Arpi Hotel Vienna
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Arpi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Arpi?
Vandaag, 18 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Arpi van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 58, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel Arpi zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Arpi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Arpi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Arpi?
Dit hotel ligt in Josefstadt, op 15 minuten wandelen van St. Anna Children's Hospital en Vienna Christmas market. Ook Keizerlijk paleis Hofburg en Spaanse Rijschool liggen op 2 km afstand. Laudongasse Tram Stop ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Skodagasse Tram Stop is het 3 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Arpi
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
7,6
Locatie
7,6
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 68 van 271 beoordelingen
10 - Uitstekend
68
Gastenscore: 8 - Goed. 89 van 271 beoordelingen
8 - Goed
89
Gastenscore: 6 - Redelijk. 75 van 271 beoordelingen
6 - Redelijk
75
Gastenscore: 4 - Matig. 27 van 271 beoordelingen
4 - Matig
27
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 271 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
12
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
R
Reisde met een groep
10 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
R
2 nachten verbleven in november 2023
6/10 – Redelijk
Maarten Jacobus Herman, Amsterdam
20 sep 2023
Positief: Netheid
Dit hotel mede gekozen op basis van de gunstige locatie ten opzichte van het stadscentrum en de redelijke prijs-kwaliteit verhouding. Alles bij elkaar kon het ermee door. De buurt is keurig netjes met voldoende (afhaal)restaurants in de buurt. Inchecken ging goed en snel. De kamer was ietsje smoezelig en zou best wat onderhoud kunnen gebruiken (bijvoorbeeld de douchebak die snel vol water stond en heel langzaam leegliep). Bed was okay, hoofdkussen waardeloos, gaf 0,0 ondersteuning. Geen airco maar er was een staande ventilator in de kamer gezet, erg attent met deze 30 graden hitte. Douche zelf was okay, de douchebak dus niet. Wifi werkte goed. Nauwelijks personeel gezien bij de receptie welke regelmatig afgesloten en donker was.
Hierom is het zeer belangrijk om de sleutel van het hotel ten allen tijde goed bij je te houden zodat je er altijd in kunt c.q. om te voorkomen dat je moet gaan bellen met de eigenaar, als je je telefoon tenminste bij je hebt op dat moment. Anders kun je echt een probleem hebben! Het is bij mij altijd goed gegaan maar ik was hier dan ook heel scherp op!
Uitchecken was ook heel makkelijk, gewoon de sleutels in een kastje deponeren.
Al met al niet slecht maar verwacht geen luxe in dit hotel.
Maarten Jacobus Herman
4 nachten verbleven in september 2023
4/10 – Matig
René
27 feb 2023
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
René
10 nachten verbleven in februari 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 jul 2021
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Daniel
9 dec 2025
Daniel
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Dawn
Zakenreiziger
10 nov 2025
Positief: Netheid
The room and bed was clean, the shower hot and the bed comfortable. Great location too. Simple but perfect for solo travellers. The communication around checking in could be clearer. I asked if i could store my luggage for a few hours after checking out and they said no problem, but sadly the reception was closed at 10 am on Monday morning - I used a storage service in Vienna instead. The toilet in my bathroom was also leaking (clean) water. It was an inconvenience but nothing I can't get over. Overall a good experience.
Dawn
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Vincze
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clean room, clean bed sheets, changed towels and worm oll day and night. Good warm shower. Good price. Perfect acomodation for a citybreak. Is close to city transport 3 minutes, to diferent lines so you have to chose from. Only downside would be the thin walls and the street tram, but it wasn't a problem for me after a whole day of walming I sleept like a rock
Vincze
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Daiki
13 okt 2025
Positief: Personeel en service
Daiki
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Kévin
5 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
La chambre était tout à fait satisfaisante, propre, l’hotel bien situé et silencieux
J’ai passé un excellent séjour et je reviendrais !
Kévin
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
YOSHINORI
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
My second visit. A simple room in a good location with public transport nearby. For the price a good choice.
Robert
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Oscar
Reisde met familie
29 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente ubicación, un lugar cómodo para descansar!
Oscar
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Freydís Jóna
Zakenreiziger
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Viðhald mætti vera betra en snyrtilegt og þægilegt, gott hverfi, fín staðsetning.
Freydís Jóna
4 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
YenTing
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
YenTing
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Michael
3 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Loved the appartments.
Perfect balance for cost and service. With privacy to match.
Great to leave and have breakfast just nearby then walk into the city centre or catch any of the many public transport options nearby.
Michael
3 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Robert, Preston
25 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Robert
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Yorbel Daniero
10 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buena atención, gente muy amable
Yorbel Daniero
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Kotchaphan
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice location for transportation around Vienna. Clean small room suitable for limited budget.
Kotchaphan
6 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Vlad
10 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vlad
3 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Annerose
16 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Uns hat es gut gefallen
Annerose
3 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Leny
4 feb 2025
Leny
5 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Stefan
12 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gute Übernachtungsmöglichkeit
Ich war schon mehrfach dort. Einfaches Hotel in Laufweite zum 1. Bezirk. Gut geeignet, wenn man nur ein Zimmer zum Übernachten möchte. Frühstück wird (seit der Coronapandemie) nicht mehr angeboten. Spätcheck-In funktionierte problemlos. Zimmer wurde geputzt, das Bett jedoch nicht gemacht (3 Nächte).
Stefan
3 nachten verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
JEOFFREY L DE
4 jan 2025
Good location and budget friendly
The hotel is good for the budget friendly traveler. If you are looking for luxury this is not the place for you. It is very basic although for someone like me, I am good. One thing I noticed is that hot water fluctuates. In the winter time it should be consistent. Also, it is walkable to the major attractions in Wien, although there aren't much eating places nearby, though grocery stores are not too far. I just hope in the future, they would do away with the "no cancellation" policy. It would be good to give at least 24-48 hours cancellation notice. Majority of hotels nowadays follow that procedure.
JEOFFREY L DE
2 nachten verbleven in december 2024
8/10 – Goed
ESTRELLA
2 jan 2025
ESTRELLA
2 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Svitlana
30 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten