Fotogalerie voor Convenient Room in Shared Apt | Walk to Kaufpark





Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer 20 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 39
inclusief belastingen en toeslagen
21 okt - 22 okt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
camelotels_2830
Over deze buurt
dit appartement ligt in Liesing, een wijk in Wenen. Staatsopera Wenen en Belvedere zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Mariahilfer Street en Naschmarkt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Wiener Stadthalle of Ernst Happel Stadion.
Vienna
In de buurt
- Schloss Schönbrunn - 9 min. rijden - 5.2 km
- Tiergarten Schönbrunn - 9 min. rijden - 4.8 km
- Mariahilfer Street - 9 min. rijden - 5.9 km
- Staatsopera Wenen - 13 min. rijden - 9.5 km
- Vienna Christmas market - 14 min. rijden - 9.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Bäckerei Mann - 18 min. wandelen
- Restaurant Wiesenstadt - 18 min. wandelen
- McDonald's - 12 min. wandelen
- Eissalon Piero - 13 min. wandelen
- Lichtenstöger - 8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Convenient Room in Shared Apt | Walk to Kaufpark
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.