Gehele flat

Residenza Serego - affaccio scavi Romani

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 265
inclusief belastingen en toeslagen
25 mei - 26 mei

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Residenza Serego - affaccio scavi Romani

  • Appartement met een chique stijl niet ver van Arena di Verona
  • Residenza Serego - affaccio scavi Romani ligt in de buurt van Casa di Guilietta en Piazza delle Erbe en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Residenza Serego - affaccio scavi Romani bieden voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Kinderstoelen en kinderopvang
    • 2 badkamers met douches en haardrogers
    • Aparte zitruimtes, aparte eetruimtes en keukens

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 23.00 uur en 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 2 weken voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 08.30 uur te arriveren. 
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.80 per nacht voor gasten van 15 tot 25 jaar oud, voor maximaal 4 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 15 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 23.00 uur en 02.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT023091B4USR6BKI9
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Residenza Serego - affaccio scavi Romani?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Residenza Serego - affaccio scavi Romani?

Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij Residenza Serego - affaccio scavi Romani van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 265, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

De parkeermogelijkheden zijn beperkt.

Hoe laat kan ik bij Residenza Serego - affaccio scavi Romani inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 25 kun je bij deze accommodatie tussen 23.00 uur en 02.00 uur laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Residenza Serego - affaccio scavi Romani uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Residenza Serego - affaccio scavi Romani?

Dit appartement ligt in Centrum van Verona, vlak bij Porta Leoni en Casa di Guilietta. Ook Piazza Bra en Piazza delle Erbe liggen op 5 minuten wandelen. Station Verona Porta Vescovo ligt op 24 minuten wandelen en naar Station Verona Porta Nuova is het 26 minuten wandelen.