Hotel San Samuele ligt in Venetië in het stadscentrum. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Marina di Venezia en Lido di Venezia. San Teodoro en Fondaco dei Turchi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Salizzada San Samuele, San Marco nr. 3358, Venice, VE, 30124
In de buurt
Palazzo Grassi
2 min. wandelen - 0.2 km
Teatro La Fenice
5 min. wandelen - 0.4 km
San Marcoplein
6 min. wandelen - 0.6 km
Rialtobrug
10 min. wandelen - 0.8 km
Basiliek van San Marco
10 min. wandelen - 0.8 km
Restaurants
Bar Redentore
4 min. wandelen
le café
2 min. wandelen
Bar Spritz
2 min. wandelen
La Feluca
4 min. wandelen
Ai Nomboli
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel San Samuele
Hotel vlak bij San Marcoplein
Hotel San Samuele ligt op loopafstand van Grand Canal en Rialtobrug en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Snelle uitcheckservice, bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Meertalig personeel, hulp bij uitstappen/tickets en conciërgeservice
Een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
Regendouches, badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
2 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Meer
Bureau
Draagbare ventilator
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 0.70 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.30 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 10 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel San Samuele?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel San Samuele inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel San Samuele uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Hotel San Samuele?
Dit hotel ligt in Venetië centrum, op 10 minuten wandelen van Campo Santo Stefano en San Marcoplein. Ook Rialtobrug en Basiliek van San Marco liggen op een kwartiertje wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 21 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 21 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel San Samuele
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,2
Locatie
9,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 131 van 264 beoordelingen
10 - Uitstekend
131
Gastenscore: 8 - Goed. 99 van 264 beoordelingen
8 - Goed
99
Gastenscore: 6 - Redelijk. 23 van 264 beoordelingen
6 - Redelijk
23
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 264 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 264 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Guadalupe
3 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We got a 2 twin bedroom apt. w/ 1 bath. It was beautiful. Had some cracks here and there but that is to be expected since the island is mud and shifts. Beds comfortable, hot water to last 4 ladies. Kitchen equipped. There is a waterbus transport stop down the walkway so it makes it conveniant to get around by public boat transport. Resteraunts and stores close by. Safe area as well. FYI Any hotel you check into in Italy needs your passport info asap. If they dont document you are in the country they can shut down the hotel for 15 days.
Guadalupe
4 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Gabriel
23 jul 2023
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is not a Hotel, this is a hoStel. The facilities were incompatible for a family with a baby. There was no one to give information or do the check-in. The phone was incorrect on Expedia. We took a long and valuable time trying to contact someone.
We had to book another property (a real hotel) on the last minute. We asked for the cancellation of the hoStel booking and to be refunded. However, the person we could contact on the phone just ignored us. We lost a lot of money time. This was not cheap.
I want my money back!
Gabriel
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
8 aug 2020
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Locatie ok, maar zeker niet Top! In een klein steegje. Maar ruim 10m van de bezienswaardigheden af.
Over het hotel
Het is eren soort Airbn ofo. 10 kamers. Klein, warm, geen airco, oude zooi, voor Nederlandse begrippen; echt amateuristisch.
Niet schoon! Elke avond lekgeprikt ondanks het raam gewoon dicht was! En een gebroken rug. Bed had een kom, en aangezien ik thuis een kaarsrecht hard matras heb was dit echt een smet op de vakantie.
Omdat je de hele vakantie, in ons geval stedentrip van 5dg bezig was met straatjes, steegjes, waterbus op- en af-, brug op- en af etc is ‘goede nachtrust’ toch echt een must’
Een oplader, en die heb ik helaas op deze accommodatie niet gehad. Leek net alsof er bedswanzen waren, want ik ook nog eens, overmatig last; van over jeuk, uitslag. Onhygiënisch gewoon!
Raad dit dus niet aan. Prima, naar verhouding, maar gezien de recensies op diverse sites waaronder deze, Tripadviser, Booking etc zeker geen 8 of 9 waard!
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
1 nov 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel voor deze prijs
Hele goede locatie, dicht bij San Marco plein, prima nette en hygiënische kamer. Kamer leuk ingericht, rustig hotel, vriendelijk behulpzaam personeel.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nicolette
27 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Net en centraal gelegen hotel
Prima kamer, schoon in het centrum van de stad
Nicolette
Geverifieerd
6/10 – Matig
T&M
8 aug 2015
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima locatie, minder prima ervaring
Ondanks dat we ruim van tevoren het hotel hebben gemaild met de vraag of we rond 22:00 konden inchecken (en daar een bevestigend antwoord op hebben ontvangen), was er niemand aanwezig toen we aankwamen. Na een half uur aan- en opgebeld te hebben zonder resultaat, hebben we moeten besluiten de eerste nacht in een hotel waar wél iemand aanwezig was door te brengen.
Overigens bleek dit andere hotel achteraf veel beter te zijn voor een slechts marginaal hogere prijs.
De volgende ochtend kon er nog wel een excuus vanaf, maar dat was doorspekt met opmerkingen over een receptionist die dan wel even naar het toilet zou zijn geweest (een half uur???) en vermeende problemen met de telefoonlijn (ging gewoon over...).
Verder, ondanks de vergelijking die we nu hadden met het andere hotel, toch een prettig verblijf gehad, tot de laatste ochtend. Het bleek namelijk dat de handdoeken niet vernieuwd waren. Toen we netjes om nieuwe handdoeken vroegen, werd ons op tamelijk onvriendelijke wijze kenbaar gemaakt dat deze slechts eens per drie dagen vernieuwd werden, en dat we 5 euro per dag moesten betalen om dagelijks gewassen exemplaren te ontvangen. Toen we vol verbazing stamelden dat het in ieder hotel normaal is om dagelijks nieuwe handdoeken te krijgen, werd daar niet op in gegaan, en kregen we alsnog geen nieuwe. Zeer vreemd; de dagen ervoor waren ze namelijk wél dagelijks vernieuwd! En nu konden we ons afdrogen met handdoeken die op de grond hadden gelegen...
Al met al geen aanrader.
T&M
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pär
10 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Weekend i venedig
Ett bra läge, allmänt okej boende, slitet och inte modernt men okej
Pär
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jennifer
30 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, only about a 3-5 minute walk from the Sant Angelo water taxi stop. A lot of up and down stairs, but the short walk made up for it. Great little location and quaint little hotel. Get ready to climb stairs! If you brought a ton of luggage, this may be difficult. The full room was perfect size just for 1-2 people with minimal luggage, very clean. Love the neighborhood! 5-15 minute walk everywhere you need, or just hop on the water taxi. Staff was very friendly. Would recommend. Only thing I wish they had was a bottle of water or two for the room, and/or a little snack for breakfast.
Jennifer
2 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Scott
16 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful property
Scott
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Denisse
12 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel in Venice
This hotel is great and affordable. They’re clean and the staff is readily available to answer questions or provide assistance when needed. I would stay here again.
Denisse
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stephen
12 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All round very good. Staff helpful and friendly. Great location. There was even a piano.
Stephen
4 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rose
29 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved staying at Hotel San Samuele. The directions on how to get to the hotel from the airport was very clear. The instructions on how to enter the hotel and access the room was also very clear. The room was very clean and the view outside our window was truly charming.
Rose
1 nacht verbleven in mei 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jon
10 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely, well-placed Venetian apartment.
Lovely, well-placed Venetian apartment that is great as a base for all the sights of Venice. Be aware that it is not a hotel as such and there is no reception or other hotel facilities. It is in essence self catering but as a single dad worked well as a two bed apartment with my daughter.
Jon
6 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sofia
19 jan 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
January 2022
Very nice place, very clean and well looked after. You can tell that the owner takes care of it very well. The owner is a wonderful lady she helped me with directions and we talked about her collection of vintage furniture which she chose to decorate her hotel with. Would stay again.
Sofia
2 nachten verbleven in januari 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tiffanie
4 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un hôtel très authentique
Nous avons passé un excellent séjour à Venise et à l'hôtel San Samuele qui est magnifique, très bien décoré, très authentique, très confortable et accueillant et vraiment très propre. Merci beaucoup pour tout, vous méritez plus qu'une étoile !
Tiffanie
3 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geneviève
18 dec 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien situé et à recommander!
Excellent rapport qualité-prix hors saison (décembre). Service impeccable et affable. Plusieurs renseignements donnés pour visiter Venise et petite carte de la ville très utile. Petit ménage fait à chaque jour et pyjama plié sur l'oreiller !
La cuisine n'est malheureusement pas toujours accessible car au même endroit que l'office et donc barrée à partir de 13h.
Endroit calme mais on peut entendre un peu les voisins car les murs sont "minces".
Un peu frais dans la chambre même avec le chauffage au maximum et la poignée de porte devrait être changée pour plus de sûreté (il y avait un jeu...). Matelas et oreiller de qualité moyenne, un peu froid en hiver...
Geneviève
4 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ilham
20 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
cute charming little gem
super cute ! all I needed, I will come back!
ilham
2 nachten verbleven in juni 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien situé à deux pas du Dorsoduro et de la place Saint Marc.
Accueil sympathique et en français de Judith.
Attention certaines chambres n'ont pas de salle de bains... Ce que nous n'avions pas vu à la réservation. Problème réglé efficacement à l'arrivée.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rubén
5 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ubicación excelente en el centro de venecia y acogedor hotel San Samuele.
Rubén
2 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maartje
4 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely stay, good wifi
We stayed for two nights at Hotel San Samuele in June 2021 and had a great time. The location is perfect, in a quiet area but close to everything.
Wifi worked really well in our room (which doesn’t often happen in Venice) and the host Judith was super friendly. The (self) check-in was convenient and we loved that it didn’t matter that we arrived a bit later at night.
The building is also lovely!
Maartje
2 nachten verbleven in juni 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mia Timm
1 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Worth a stay ❤️
Super lovely place and great location. Great experience and will defintely come back. Top service throughout the whole stay.
Mia Timm
4 nachten verbleven in september 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jauncalero
8 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
the personel and the hospitality was excellent, i highly recomend this hotel for anyone. please visit hotel san samuele. juan mexico
jauncalero
8 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patrick
21 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect Stay!
San Samuel is in the center of San Marco and within minutes of all the sites and good restaurants..
Wished I could of stayed another day!
Patrick
3 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
8 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent boutique hotel. Staff were very helpful. Hotel is close a number of museums and landmarks.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Viktoriya
3 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hidden gem
Booked this hotel for my parents as part of a Christmas gift. Unfortunately, our timing as off due to high tide o er Venice. However, having called the hotel prior to arrival I was assured that everything was under control and handled.My parents were delighted with their stay. For such a low-rates hotel, they were amazed by the quality of the room, the friendliness of the staff and the great location. Definitely recommending this hotel for a city break in Venice and it would be my first choice once I myself go to Venice.