Geheel appartement

Ca' Rella

Fotogalerie voor Ca' Rella

Appartement, 1 slaapkamer | Woonruimte | Flatscreentelevisie
Ingang accommodatie
Appartement, 1 slaapkamer | Woonruimte | Flatscreentelevisie
Appartement, 1 slaapkamer | 1 slaapkamer, individueel gedecoreerd, individueel gemeubileerd
Appartement, 1 slaapkamer | 1 slaapkamer, individueel gedecoreerd, individueel gemeubileerd

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamerMax. aantal: 455 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ca' Rella

  • Appartement vlak bij San Marcoplein
  • Ca' Rella ligt op loopafstand van Basiliek van San Marco en Rialtobrug en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Regendouches, bidets en haardrogers
    • Keukens, grote koelkasten/vriezers en vaatwassers

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Regendouche
  • Shampoo
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Raambeveiliging

Algemeen

  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: raambeveiliging
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Venetië in het stadscentrum. Rialtobrug en Brug der Zuchten zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Teodoro en Museo di Storia Naturale di Venezia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer appartementen in Venetië
Kaart
Calle Rimpeto la Sacrestia, 4475, Venice, VE, 30122

In de buurt

  • Een gracht met een gondel, een stenen gebouw met boogvensters en een brug op de achtergrond.
    Brug der Zuchten
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een historisch gebouw met gedetailleerde architectuur en een groot open plein.
    San Marcoplein
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een statig architectonisch gebouw met versierde zuilen en een trap naar een hoger gelegen niveau.
    Dogenpaleis
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een gedetailleerde mozaïek met religieuze figuren en architectonische zuilen.
    Basiliek van San Marco
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een stenen brug met bogen over een gracht, omgeven door historische gebouwen.
    Rialtobrug
    8 min. wandelen - 0.7 km

Restaurants

  • Ducale Caffè
    2 min. wandelen
  • Birreria Penasa 2.0
    1 min. wandelen
  • Rossopomodoro
    3 min. wandelen
  • Osteria da Baco
    1 min. wandelen
  • Magna Bevi Tasi
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ca' Rella?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Ca' Rella inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Ca' Rella uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ca' Rella?

Dit appartement ligt in Castello, vlak bij Riva degli Schiavoni en Brug der Zuchten. Ook San Marcoplein en Dogenpaleis liggen op 5 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 30 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 30 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Ca' Rella

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

10

Netheid

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jeannete

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Nice and well located

Is a very nice apartment, very close to San Marco’s Piaza and many restaurants. It has all that we need for a confortable stay. It is very modern and clean.
2 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
3 nachten verbleven in oktober 2022