Ca' San Polo - Ferretti Hotels Collection

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt beschikbaar

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Ca' San Polo - Ferretti Hotels Collection ligt in San Polo, een wijk in Venetië. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Marina di Venezia en Lido di Venezia. Museo di Storia Naturale di Venezia en San Teodoro zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer B&B's in Venetië
Kaart
Calle de la Malvasia, 2696, Venice, Veneto, 30121

In de buurt

  • Een historisch Venetiaans gebouw met versierde architectuur, een gracht en boten.
    Palazzo Pisani Moretta
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een stenen brug met bogen over een gracht, omgeven door historische gebouwen.
    Rialtobrug
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een gracht met boten en gebouwen langs het water.
    Grand Canal
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Een brug over een gracht, met gebouwen en een groene koepel op de achtergrond.
    Piazzalle Roma
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Basiliek van Santa Maria Gloriosa dei Frari
    2 min. wandelen - 0.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Venetië Santa Lucia - 13 min. wandelen

Restaurants

  • Brunchcafe Venezia
    3 min. wandelen
  • Due Colonne
    5 min. wandelen
  • Al Vecio Forno
    4 min. wandelen
  • Birraria La Corte
    3 min. wandelen
  • Il Vizietto
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Ca' San Polo - Ferretti Hotels Collection

  • Bed & breakfast vlak bij Rialtobrug
  • Ca' San Polo - Ferretti Hotels Collection ligt op een steenworp van Piazzalle Roma en San Marcoplein en heeft veel te bieden.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: internet

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Waar staat Ca' San Polo - Ferretti Hotels Collection?

Deze bed & breakfast ligt in San Polo, op 10 minuten wandelen van Palazzo Pisani Moretta en Rialtobrug. Ook Grand Canal en Piazzalle Roma liggen op een kwartiertje wandelen. Station Venezia Tronchetto ligt op 27 minuten wandelen en naar Station Venetië Santa Lucia is het 13 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ca' San Polo - Ferretti Hotels Collection

10

Uitzonderlijk

8,0

Netheid

8,0

Voorzieningen

10

Personeel en service

6,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Siv

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Very cozy rooms, the staff was very helpful and polite. Small, but nice breakfast.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

YUKIHIRO

2 nachten verbleven in februari 2026