Holiday Home 'Casa El Trebol' with Heated Pool, Wi-Fi and Air Conditioning
Met uitzicht op de bergen is het familie-vakantiehuis "Casa El Trebol" in Vejer ideaal voor een ontspannen verblijf. De woning heeft twee verdiepingen en bestaat uit een woonkamer, volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, drie slaapkamers en een badkamer, geschikt voor maximaal zes personen. Extra voorzieningen zijn wifi met werkplek, smart-tv met streamingdiensten, airconditioning, wasmachine en droger. Er zijn ook een babybedje en kinderstoel aanwezig. De kurkentrekker is op aanvraag beschikbaar.
De accommodatie beschikt over een privé binnenzwembad (verwarmd, beschikbaar van september tot mei), tuin, overdekt terras, barbecue en buitendouche. Geniet van het bergzicht terwijl jullie samen koken. Vejer ligt op slechts vijf minuten afstand en het strand van El Palmar is gemakkelijk bereikbaar.
Deze accommodatie is uitsluitend voor families; feesten zijn niet toegestaan. Er zijn twee parkeerplaatsen op het terrein en gratis parkeren op straat. Eén huisdier is zonder extra kosten toegestaan; neem vooraf contact op als jullie met een tweede huisdier willen komen, dit is mogelijk tegen een toeslag. De woning biedt huisgemaakte of zelf verbouwde producten en heeft parkeergelegenheid voor motoren en fietsen. Dit verblijf beschikt over voorzieningen voor energiebesparing en waterbesparing.
Gelijkaardige accommodaties
Holiday Home 'Colina' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi
Vejer de la Frontera
Holiday Home 'Colina' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi
dit vakantiehuis ligt in Vejer de la Frontera. Montenmedio Golf- en Countryclub en Benalup Golf & Country Club zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Fundación NMAC en Trafalgar Surf bezoeken. Bekijk onze reisgids voor Vejer de la Frontera
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Casa El Trebol' with Heated Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Casa El Trebol' with Heated Pool, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Casa El Trebol' with Heated Pool, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'Casa El Trebol' with Heated Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Vejer de la Frontera ligt op 3 km afstand van Plaza de España, Annie B's Spaanse Keuken en Castillo de la Vejer. Ook Iglesia del Divino Salvador en Arco de la Puerta Cerrada liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Home 'Casa El Trebol' with Heated Pool, Wi-Fi and Air Conditioning
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
4 sep 2026
Ideal para familia con niños
Pros: Todo limpio y en buenas condiciones. Es muy recomendable para ir con niños y la atención fue excelente
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
29 apr 2024
Poder bañarte en la piscina mientras llovía fue toda una experiencia
Pros: La piscina sin lugar a dudas
Cons: Lo corto que se hizo
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
29 mrt 2024
Hospedaje espectacular
Pros: La casa "El trébol" ha sido un alojamiento espectacular para mi pareja, mi perrito loki y yo.
Estaba muy limpia, y los equipamientos eran nuevos, y el plus de la piscina, todo un acierto después de un largo día de visitar lugares y andar mucho.
Para repetir seguro.
Pd: la dueña fue muy amable con nosotros cuando llegamos.
Cons: Nada, todo fue perfecto