Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Charming Summer Paradise in Resarö
Dit rookvrije vakantiehuis heeft niet alleen een sauna, maar ook een wasserij en een tuin. Je vindt er ook barbecues. Geniet in dit vakantiehuis van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en vaatwasser. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een wasmachine, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een eetruimte.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een sauna.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandlakens
Strandstoelen
Zwembad/spa
Sauna
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Douche
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Smart-tv
Stereo-installatie
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Vaxholm. Skansen en Het ABBA-museum zijn culturele hoogtepunten. Als je nog meer populaire bezienswaardigheden in het gebied wilt bezoeken, ga dan naar Vasamuseum en Gröna Lund. Zweeds Natuurhistorisch Museum en Fjarilshuset (Vlinderhuis) zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Vaxholm
Zijn huisdieren welkom bij Charming Summer Paradise in Resarö?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Charming Summer Paradise in Resarö inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Charming Summer Paradise in Resarö uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Charming Summer Paradise in Resarö?
Dit vakantiehuis in Vaxholm ligt op 10 km afstand van Veerbootterminal Vaxholm Hotellkajen, Vaxholm-fort en Rindö Veerterminal. Ook Bogesund Castle (kasteel) en Stora Värtan liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen over Charming Summer Paradise in Resarö