Deze zeer comfortabele vakantiewoningen, elk met een prachtig terras, maken deel uit van een voormalige 16e eeuwse vestingboerderij en zijn allemaal grondig gerenoveerd door de eigenaar. FIS018, FIS019 en FIS020 zijn halfvrijstaande huizen, FIS021 is een vrijstaand huis en FIS017, FIS022 en FIS023 zijn rijtjeshuizen. De woning ligt op een rustige locatie op het platteland en is daarom optimaal voor een ontspannen vakantie. U heeft toegang tot een verwarmd binnenzwembad, dat op elk moment van het jaar door alle gasten gedeeld kan worden. Boek een enkele accommodatie als u met alleen het gezin reist, of meerdere woningen tegelijk als u met meerdere gezinnen bent die samen de vakantie willen doorbrengen maar geen privacy willen opgeven. Bezoek de historische stad Provins, die is uitgeroepen tot UNESCO-werelderfgoed. Naast de vestingmuren, houten huizen en ondergrondse galerijen heeft het ook een groot, bezienswaardig middeleeuws festival dat elk jaar in juni plaatsvindt. Ook Disneyland Parijs mag u niet missen, of u nu met of zonder kinderen reist: De attracties in het park zijn een geweldige ervaring voor jong en oud. In de regio wacht ook het beroemde kasteel van Vaux-le-Vicomte op uw bezoek. Laat ons u het verhaal vertellen hoe de Franse koning Lodewijk de 14e, ook bekend als de Zonnekoning, de eigenaar van het kasteel, Nicolas Fouquet, in de gevangenis gooide uit pure afgunst vanwege zijn prachtige kasteel. De hoofdstad van de Champagne, Epernay, en Parijs liggen beide op 80 km afstand. De nabijgelegen vijver is omheind, maar pas op voor uw kinderen. Kinderbedje en kinderstoel op aanvraag.
- Gratis parkeren dichtbij
- Stroom exclusief
Optioneel:
- Bedlinnen + handdoek: 10.00 EUR/p.p. per verblijf
- Eindschoonmaak: 50.00 EUR/Per verblijf
- Gezamenlijk binnenzwembad (0m2)
- Dichtbij niet afgesch. water
Gelijkaardige accommodaties
Gite la Briquette (sleeps 6) near the RER D line, 30 minutes from Paris.
Combs-la-Ville
Gite la Briquette (sleeps 6) near the RER D line, 30 minutes from Paris.
dit vakantiehuis ligt in Vaudoy-en-Brie. Brie-golfclub en Parcours Aventure® zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Parc des Felins en La Roseraie de Provins bezoeken. Centre Culturel Provins en Disneyland® Parijs zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Vaudoy-en-Brie
Beschikt Lovely home in Vaudoy-en-Brie with WiFi over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Lovely home in Vaudoy-en-Brie with WiFi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Lovely home in Vaudoy-en-Brie with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Lovely home in Vaudoy-en-Brie with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Lovely home in Vaudoy-en-Brie with WiFi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Vaudoy-en-Brie ligt op 25 km afstand van Parc des Felins, Circuit Automobile La Ferte-Gaucher en Office de Tourisme Provins. Ook Grange aux Dîmes en Tour César liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Lovely home in Vaudoy-en-Brie with WiFi
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,0
Locatie
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
kevin b.
13 apr 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Have stayed here before
Ideal for area that we visited, only 35 minutes from Disney, 20 minutes from the Lion park, 25 minutes from Provins. House is on a small complex of converted farm buildings very quiet out in the country. Free use of the indoor swimming pool. Will visit again
7 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Carole
1 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Loved the peace and tranquility of the area after a busy day at Disneyland or Paris. A bit far from supermarkets but doable. Pool a bit cold for kids but they enjoyed it nevertheless. Only shame is it rained whole week except day of arrival when we got to enjoy the bbq.
7 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geesje H.
3 nov 2019
Positief: Inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
week in Vaudoy en Brie
Een ruim huis, geschikt voor een familie verblijf. Huis is wel gehorig. De ganzen zorgen 's nachts voor veel lawaai, wat ons soms uit de slaap hield. Op twee slaapkamers misten we een hangkast. Al met al hebben we genoten van ons verblijf en we zouden het zeker nog eens boeken. Zwembad ook fijn.
7 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Graham R.
26 sep 2019
Positief: Netheid, inchecken, locatie en accuraatheid advertentie
Great getaway
Easy booking this property.
Nice remote area.easy access for euro disney.
Only disappointment was the pool heater wasn't working. Hence pool cold all holiday.