Shyam shree paying guest house
Fotogalerie voor Shyam shree paying guest house





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 15
inclusief belastingen en toeslagen
23 feb - 24 feb
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Alle foto's voor Deluxe kamer laden

Deluxe kamer
Hoogtepunten
Airconditioning
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Dagelijkse huishoudservice
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

CK.40/24 Ghughrani Gali Bansh phatak, Building no 65, Varanasi, Uttar Pradesh, 221001
Lokaal vervoer
- Kashi Station - 16 min. rijden
- Varanasi (VNS-Babatpur) - 49 min. rijden
Restaurants
- Blue Lassi
- dina chat bhandar
- Kashi Chat Bhandar
- Phulwari Restaurant & Sami Cafe
- baba lassi
Over deze accommodatie
Shyam shree paying guest house
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Waarborg: INR 500 per accommodatie per dag
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie