Holiday Home 'Casa Las Niñas' with Sea View, Private Terrace and Wi-Fi
Het vakantiehuis Casa Las Niñas met trapvrije inrichting ligt in Alojera en heeft een prachtig uitzicht op de Atlantische Oceaan. De woning van 46 m² bestaat uit een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken), een smart-tv met streamingdiensten en een wasmachine. Een babybedje is ook beschikbaar. Deze accommodatie biedt niet: airconditioning. Deze accommodatie beschikt over een eigen buitenruimte met een tuin, een open terras en een barbecue.
De woning ligt dicht bij het strand en het openbaar vervoer is op loopafstand.
Er is gratis parkeergelegenheid in de straat.
Huisdieren, roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie vindt u ter plaatse.
dit vakantiehuis ligt in Vallehermoso. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Nationaal Park Garajonay en Playa del Trigo. Daarnaast kun je ook Centro de Visitantes del Parque Nacional del Garajonay en PEG Los Telares - El Parque Etnográfico de La Gomera bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Centro Cultural Las Hayas en Tropische Fruit Tuin zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Vallehermoso
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Casa Las Niñas' with Sea View, Private Terrace and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Casa Las Niñas' with Sea View, Private Terrace and Wi-Fi?
Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Casa Las Niñas' with Sea View, Private Terrace and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 30 okt. 2026 min. € 166, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Casa Las Niñas' with Sea View, Private Terrace and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Casa Las Niñas' with Sea View, Private Terrace and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'Casa Las Niñas' with Sea View, Private Terrace and Wi-Fi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Vallehermoso ligt op 2 km afstand van Playa de Alojera, La Gomera Stranden en Playa del Trigo. Ook Nationaal Park Garajonay en Playa de Guariñén liggen op 15 km afstand.