D'Vino ligt in Valle de Guadalupe in de uitgaansbuurt. Bezoek culturele hoogtepunten Regionaal Historisch Museum van Ensenada en Museo de Antigua Aduana Marítima. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Vinícola Alximia en Rondo del Valle Winery. Museo Caracol en Centro Estatal de las Artes zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Valle de Guadalupe
Ramal a Francisco Zarco, Valle de Guadalupe, BC, 22766
In de buurt
Bodegas de Santo Tomás
10 min. rijden - 7.2 km
Vinícola Alximia
14 min. wandelen - 1.2 km
Rondo del Valle Winery
6 min. rijden - 2.3 km
Adobe Guadalupe Vineyards & Inn
20 min. rijden - 17.2 km
Monte Xanic Winery
20 min. rijden - 21.0 km
Lokaal vervoer
Tijuana, Baja California Norte (TIJ-General Abelardo L. Rodriguez Intl.) - 103 min. rijden
Restaurants
La Cocina de Doña Esthela
7 min. rijden
King And Queen Cantina
17 min. wandelen
Bloodlust Winebar
5 min. rijden
Mesón Leonardo's
5 min. rijden
Corona Del Valle
10 min. rijden
Over deze accommodatie
D'Vino
Hotel in de uitgaansbuurt
Overweeg een verblijf bij D'Vino en geniet van een aangrenzende wijnmakerij, een vuurkorf en een entertainmentruimte buiten. Nip en proef bij dit hotel met een wijngaard en een wijnproefruimte. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
2 buitenzwembaden met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Vervoer vanaf de luchthaven, rookvrije accommodatie en een bagageopslagruimte
Meertalig personeel en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij D'Vino bieden leuke voordelen zoals gemeubileerde balkons en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en badjassen.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Pillowtopmatrassen en donsdekens
Badkamers met regendouches en haardrogers
Smart-tv's van 50 inch met Netflix, streamingdiensten en digitale zenders
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij D'Vino inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij D'Vino uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Biedt D'Vino een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 75 per persoon.
Waar staat D'Vino?
Dit hotel ligt in de uitgaansbuurt, op 2 km afstand van Vinícola Alximia en Rondo del Valle Winery. Ook Casa Frida en Sala de Despecho Valle de Guadalupe liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.