Villa Badi ligt in een landelijke omgeving en bij de zee in Umag. ATP-stadion Stella Maris en ACI Marina Umag zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Umag en Katoro-strand. Reis je met kinderen? Mis dan Aquapark Istralandia niet of ga naar Umag Centraal ATP Stadion Stella Maris om een evenement of wedstrijd bij te wonen. Ga voor waterpret zoals kajakken en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en tokkelen. Bekijk onze reisgids voor Umag
Bed & breakfast met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Strand van Umag
Villa Badi bevindt zich dicht bij ACI Marina Umag en ATP-stadion Stella Maris en biedt een gratis ontbijtbuffet, een jachthaven en vervoer van/naar de luchthaven. Actieve reizigers kunnen mountainbiken, vissen en fitnesslessen volgen bij deze bed & breakfast. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga vooral lekker eten bij Gourmet Restaurant BADI, het gezinsrestaurant ter plaatse. Geniet van een fitnesscentrum en leef je uit met activiteiten zoals raquetball/squash spelen en boogschieten. Naast een poolbar en een terras, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van deze bed & breakfast zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
2 outdoor tennisbanen, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een binnen/buitenzwembad
Bagageopslagruimte, een receptieruimte en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa Badi bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag)
Shuttle van/naar het winkelcentrum (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.30 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Gourmet Restaurant BADI
Dingen om te doen
2 outdoor tennisbanen
Bibliotheek
Binnen-/buitenzwembad
Boogschieten
Evenementen voor wijnreleases
Fitnesslessen
Mountainbiken
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Racquetball/squash
Sauna
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Vissen
Volledig uitgeruste spa
Wandel- en fietsroutes
Wijntours
Zwembad met een waterval
Gezinsvriendelijk
Dvd-speler
Kinderactiviteiten onder toezicht
Koelkast op verzoek
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (alleen op werkdagen)
Buiten
Jachthaven
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Bubbelbad
Massage
Sauna
Spa beperkt geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 1998
Mediterrane architectuur
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Dvd-speler
Lcd-tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast op verzoek
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 10
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 14.00 uur tot 22.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 januari tot 1 april.
De volgende voorzieningen zijn gesloten op maandag:
Bar/lounge
Restaurant
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 4 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.55 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.60 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.80 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 10 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot november
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten van minder dan 4 jaar oud worden niet toegelaten in de spa. Gasten jonger dan 15 jaar worden alleen onder toezicht van een volwassene toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Badi rooms
Badi rooms & apartments
Badi rooms & apartments Umag
Badi rooms Umag
Villa Badi Apartment Umag
Villa Badi Apartment
Villa Badi Umag
Villa Badi B&B Umag
Villa Badi B&B
Villa Badi Umag
Umag Villa Badi Bed & breakfast
Bed & breakfast Villa Badi Umag
Bed & breakfast Villa Badi
Badi rooms apartments
Villa Badi Umag
Villa Badi Bed & breakfast
Villa Badi Bed & breakfast Umag
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Badi over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Badi?
Vandaag, 22 mrt. 2026, kost een verblijf bij Villa Badi van één nacht voor twee volwassenen op 1 apr. 2026 min. € 164, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Badi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Badi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 10 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Badi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Villa Badi een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Villa Badi?
Deze gezinsvriendelijke bed & breakfast ligt bij de zee, op 10 km afstand van Strand van Umag, ATP-stadion Stella Maris en Umag Centraal ATP Stadion Stella Maris. Ook ACI Marina Umag en Jachthaven van Novigrad liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Badi
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
10
Locatie
9,8
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 16 van 19 beoordelingen
10 - Uitstekend
16
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 19 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 19 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 19 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 19 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
liesbeth
Reisde met partner
11 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We really enjoyed our stay in Villa Badi! It is a beautiful family run hotel in the quiet village of Lovrecica (San Lorenzo), about 5 km from the big city of Umag. The owner and the staff are very friendly and speak very well English. It is well situated to do excursions during the day (Umag, Porec, Pula, Motovun, ...) and dive in the hotel's swimming pool when returning in the (late) afternoon. Very nice new room with balcony with sea view. Safe, TV and coffee facilities are available in the room. Nice breakfast buffet; there are some breakfast tables with a nice view on the pool. The village of Lovrecica is very small and quiet. You really need a car to go somewhere. Nevertheless, there are a few restaurants and strand bars within walking distance from the hotel. If you want to go into the sea, it is best to wear water shoes because there are rocks everywhere in the sea.
liesbeth
7 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Maria
Reisde met familie
8 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
:)
Maria
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Peter
20 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein sehr freundlicher Familienbetrieb, saubere große Zimmer, herzlicher Empfang. Das Restaurant mit hervorragender Küche. Wir kommen wieder!
Peter
1 nacht verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Reinhold
1 jul 2023
Positief: Personeel en service
Reinhold
10 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met partner
5 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Villa Badi in Lovrecica, Umag, wird familiär geführt und das Personal ist liebevoll herzlich, es hat alles großen Spaß gemacht. Die gesamt Unterkunft und auch das Zimmer werden sehr sauber gehalten (das Zimmer wurde täglich geputzt, d.h. gewischt!). Alles, was wir angefragt haben, wurde schnell bereitgestellt. Auf Anfrage wurden auch 2 E-Bikes für uns organisiert, die vom E-Bike Vermieter Beroe Rent-a-Bike ans Hotel gebracht und dort wieder abgeholt wurden. Das Zimmer hat einen Blick zum Meer (andere Zimmer sind meer-abgewandt mit Blick zum Pool). Der Pool ist sehr sauber und mutet mit der Naturstein-Imitation natürlich an. Das Frühstücksbuffet ist herausragend und vielfältig und wird stets nachgefüllt. Einziges Manko: der Kaffee aus dem Automaten schmeckt nicht allen. Wir sind nach dem Frühstück mit den hotel-eigenen kostenlosen Fahrrädern zum ca. 200 m entfernten Stand-Cafe geradelt, da gibt es sehr guten Latte Macchiato. Sonst hat uns der Aufenthalt im Hotel Villa Badi und in Lovrecica sehr gut gefallen und wir werden sehr gerne wieder kommen.
Thomas
6 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Michael
29 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Michael
2 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Claudia
Reisde met familie
1 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schöne kleine Hotelanlage mit tollem Frühstück.
Claudia
7 nachten verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
19 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Mauro
22 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vacanza romantica e tranquilla.
Vacanza romantica e tranquilla, ottime le cene al ristorante stellato Badi adiacente alla Villa.
Mauro
7 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Christian
8 jun 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Christian
1 nacht verbleven in juni 2020
10/10 – Uitstekend
Pavel
24 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfektní místo pro rodinu
Pavel
3 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
30 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles Haus, sehr sauber und freundlich. Super Frühstück mit Wurst, Schinken, Käse, Gemüse, Obst, Marmelade, Müsli. Täglich wechselnde Eiergerichte, Häppchen und Süßspeisen. Sprechen super deutsch und sind sehr hilfsbereit. Einladender Salzwasserpool mit Liegen und Sonnenschirmen. Kühlschrank it Getränken und Eis beim Pool.
Leider wurde erst bei der Abreise der Gesamtbetrah fällig, daher teurer als abgemacht durch Kursschwankungen.
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Emilio
28 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy bien. La alberca estupenda !!!!
Emilio
4 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
13 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale gentile e cordiale, la posizione della struttura consente di spostarsi per visitare le città vicine molto comodamente. I sevizi della struttura sono impeccabili. Valore aggiunto è il ristorante che offre dei piatti di alta cucina a prezzi onesti.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
alexander
3 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Мы уже второй раз в этом отеле,и если Умаг будем селиться в Villa Badi, и море и бассейн и вкусно
alexander
5 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Petra
28 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Das Hotel ist sehr modern, Sauberkeit wir groß geschrieben, netter Empfang und sehr hilfsbereit.
Es gibt ein tolles Restaurant im Hotel, haben super gegessen
Petra
2 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Rudy
2 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
tranquillo e molto accogliente
un albergo di recente costruzione, molto pulito, stanze ampie e soleggiate, fra le quali consiglio quelle orientate con vista sul mare. Luogo molto tranquillo e molto vicino a Umago e Cittanova, splendido per godersi la pace dopo una giornata di turismo. E' presente la piscina, sauna e idromassaggio
Rudy
2 nachten verbleven in december 2017
6/10 – Redelijk
Karolina, Jönköping
11 jul 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Villa Badi
Nice and quiet small hotel far away from hordes of tourists. 150 meters to the beach and 10 minutes with car to the nearest bigger city Umag. Hotel has an adjacent restaurant (which we DON'T recommend) and there is a nice pizzeria and a tavern in the tiny village. The hotel has a lovely pool with sun beds and parasols for shade. I would truly recommend Villa Badi for romantic couples or travelers just wanting to get away from the rush!
Karolina
10/10 – Uitstekend
Thomas, Salzburg
9 jul 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bade- Familienurlaub
Nette Begrüßung durch den Inhaber, alles Top, sehr saubere neue Zimmer, Ausblick zum Meer und zum Pool, gutes Frühstück