Geheel appartement

Maria Picudo by Interhome

Fotogalerie voor Maria Picudo by Interhome

Een stenen trap leidt naar een gebouwtoegang, met een metalen hekwerk, omgeven door groen en een heldere lucht.
Een tweelaags huis met een balkon, een trap en een verharde oprit.
Een stenen muur met een raam en luiken, een rieten bank, een kleine tafel met een kop en lantaarn, en een metalen hekwerk.
Een woonkamer met een donkerblauwe modulaire bank, een salontafel met een schaal gebakjes en een uitzicht door een schuifdeur op een buitenbalkon.
Een moderne keuken met witte kastjes, een eettafel gedekt voor vier personen en een groot raam.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Maria Picudo by Interhome

  • Type gebouw: eengezinshuis.
    Experience the idyllic tranquillity of Juricani, Istria, in our cosy holiday flat, which is specially designed to meet the needs of up to 4 guests. Away from the hustle and bustle, this flat offers the perfect retreat for a relaxing holiday with your loved ones. Discover the beauty of Istria from this comfortable base.Inside the flat, the well-designed amenities ensure a carefree stay. The flat has two bedrooms and a bathroom with shower, providing enough space for the whole family or a group of friends. Air conditioning in the living room promises pleasant temperatures at any time of year. A smart TV contributes to the entertainment, and with practical kitchen appliances such as a filter coffee machine, kettle and dishwasher, you can make yourself at home and prepare your favourite dishes.The flat's outdoor area invites you to linger in the great outdoors. Enjoy your morning coffee or atmospheric evenings on the charming balcony, which offers you a personal oasis of peace. The garden, for communal use, adds a green component to your holiday experience, where you can relax or spend sociable hours with your fellow travellers.The location of the flat in Juricani is ideal for exploring the surrounding area. With the beach only around 7200m away, you can enjoy sunny days by the sea or visit the nearby dog beach, which is around 7000m away. Water sports facilities can be found at a distance of 7500m, and a grocery store for your daily needs is only 1600m away. Explore the many leisure activities in the region and dive into the crystal-clear waters of the sea, which is also just 7000m from your holiday flat.Our holiday flat in Juricani is the ideal place for anyone looking for a mix of relaxation and adventure. Whether you want to explore the scenic beauty of Istria, enjoy the local cuisine or simply spend time with your loved ones, here you will find the perfect setting for an unforgettable holiday.

    In prijs inbegrepen:
    Airconditioning
    Bedlinnen (Eerste set)
    ERV annuleringsverzekering
    Energiekosten
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Toeristenbelasting
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Badlinnen (Eerste set)

    #HR2225.627.1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Umag. Bezoek culturele hoogtepunten Gemeentemuseum van Umag en Local History Museum Buje. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Coronia en CUJ Wijnmakerij. Aquapark Istralandia en Termaris Water Park zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Umag
Meer appartementen in Umag
Kaart
Umag/Juricani

In de buurt

  • Coronia
    8 min. rijden - 4.3 km
  • Strand van Umag
    12 min. rijden - 8.2 km
  • Marienkirche
    12 min. rijden - 8.2 km
  • Umag Centraal ATP Stadion Stella Maris
    12 min. rijden - 9.9 km
  • Gemeentemuseum van Umag
    13 min. rijden - 8.5 km

Lokaal vervoer

  • Koper Station - 53 min. rijden
  • Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 101 min. rijden

Restaurants

  • CRODUX DERIVATI DVA d.o.o.
    9 min. rijden
  • YES
    8 min. rijden
  • Konoba La Parenzana
    13 min. rijden
  • Carpe Diem
    12 min. rijden
  • Pizzeria Kantina Melon
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Maria Picudo by Interhome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Maria Picudo by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Maria Picudo by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Maria Picudo by Interhome?

Dit appartement in Umag ligt op 2,8 km van Coronia en op 4 km van CUJ Wijnmakerij. Ook Strand van Umag en Marienkirche liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk