Fotogalerie voor The Old Locksmith Cottage, 3 - Bed, Sleeps 6





Beoordelingen
6,8 op 10 –
Geheel appartement
3 slaapkamers Max. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Old Locksmith Cottage
The Old Locksmith Cottage, 3 - Bed, Sleeps 6 Residence
The Old Locksmith Cottage, 3 - Bed, Sleeps 6 Ulverston
The Old Locksmith Cottage, 3 - Bed, Sleeps 6 Residence Ulverston
Over deze buurt
Ulverston, England
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over The Old Locksmith Cottage, 3 - Bed, Sleeps 6
Beoordelingen
6,8
14 externe beoordelingen