Hotel Apricot One Udaipur -Near Fateh Sagar Lake bevindt zich in Saheli Marg, een wijk in Udaipur, en ligt in de uitgaansbuurt. Bezoek Stedelijk Paleis en Maharana Pratap Memorial, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Bapu Bazaar en Urban Square Mall Udaipur. Bekijk onze reisgids voor Udaipur
Sahelion Ki Badi Road, Udaipur, RJ, 313004
In de buurt
Tuin der Maagden van Ere
5 min. wandelen - 0.4 km
Lake Fateh Sagar
14 min. wandelen - 1.2 km
Maharana Pratap Memorial
6 min. wandelen - 0.6 km
Sukhadia Circle
8 min. wandelen - 0.7 km
Panchwati Circle
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Udaipur City Station - 14 min. rijden
Udaipur (UDR-Dabok) - 42 min. rijden
Restaurants
Chetak Bhurji Center
15 min. wandelen
O’brew
3 min. rijden
Chotu Bhai Chaat
7 min. wandelen
1559 AD Restaurant - Bistro - Lounge
2 min. rijden
Namaste Mewar
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Apricot One Udaipur -Near Fateh Sagar Lake
Hotel vlak bij Picholameer
Een koffiebar/café, een droogkuis/wasserijservice en een open haard in de lobby vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Apricot One Udaipur -Near Fateh Sagar Lake. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een businesscentrum en een restaurant.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een feestzaal en hulp bij uitstappen/tickets
Een computerstation, een 24-uurs receptie en een balzaal
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Apricot One Udaipur -Near Fateh Sagar Lake hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed en kussenmenu's, naast voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Beschikt Hotel Apricot One Udaipur -Near Fateh Sagar Lake over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 18.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Apricot One Udaipur -Near Fateh Sagar Lake?
Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Apricot One Udaipur -Near Fateh Sagar Lake van één nacht voor twee volwassenen op 27 okt. 2026 min. € 36, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Apricot One Udaipur -Near Fateh Sagar Lake?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Apricot One Udaipur -Near Fateh Sagar Lake inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Apricot One Udaipur -Near Fateh Sagar Lake uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Apricot One Udaipur -Near Fateh Sagar Lake?
Dit hotel ligt in Saheli Marg, op 0,4 km van Tuin der Maagden van Ere en op 2,4 km van Picholameer. Ook Maharana Pratap Memorial en Panchwati Circle liggen op 10 minuten wandelen.