Graha Sandat Villas by GenuineHost ligt in Stadscentrum van Ubud, een wijk in Ubud. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Paleis van Ubud en Pura Desa. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Aloha Ubud Swing en Rijstvelden van Tegalalang. Spiritueel Centrum Sinar Suci en Heilige Apenbos Heiligdom zijn ook een bezoek waard. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals snorkelen en vissen of actief zijn tijdens avonturen zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Ubud
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Graha Sandat Villas by GenuineHost
Deze villa beschikt naast een buitenzwembad over een droogkuis/wasserijservice en een wasserij. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een 24-uurs receptie, een tuin en een kluis bij de receptie. De 7 villa's beschikken elk over een ledtelevisie met kabelzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een eetruimte en een zitruimte behoren tot de overige voorzieningen.
Graha Sandat Villas by GenuineHost heeft 7 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en gratis flessenwater. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle kamers in deze villa met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
In deze villa in Ubud is wifi gratis. Elke ledtelevisie heeft kabelzenders. 's Avonds wordt een turndownservice aangeboden en een huishoudservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: IDR 85.000 voor volwassenen en IDR 75.000 voor kinderen
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Led-tv met kabelzenders
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Elektrische adapters
Gratis mineraalwater
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Turndownservice
Dingen om te doen
Paardrijden in de buurt
Snorkelen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
7 units
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer IDR 85000 voor volwassenen en IDR 75000 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 380000 per voertuig (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: IDR 380000 (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Graha Sandat Villas Villa Ubud
Graha Sandat Villas Villa
Graha Sandat Villas Ubud
Graha Sandat Villas
Graha Sandat By Pramana Ubud
Graha Sandat Villas by Pramana Villas Ubud
Graha Sandat Villas by Pramana Villas Villa
Graha Sandat Villas by Pramana Villas Villa Ubud
Graha Sandat Villas by Pramana Villas CHSE Certified
Veelgestelde vragen
Beschikt Graha Sandat Villas by GenuineHost over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Graha Sandat Villas by GenuineHost?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Graha Sandat Villas by GenuineHost inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Graha Sandat Villas by GenuineHost uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Graha Sandat Villas by GenuineHost een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 380000 per voertuig.
Waar staat Graha Sandat Villas by GenuineHost?
Deze villa ligt in Stadscentrum van Ubud, op 15 minuten wandelen van Spiritueel Centrum Sinar Suci, Markt voor Traditionele Kunst van Ubud en Paleis van Ubud. Apenbos van Ubud ligt op 2,6 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Graha Sandat Villas by GenuineHost
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 24 beoordelingen
10 - Uitstekend
8
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 24 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 24 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 24 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 24 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Himmet
Reisde met partner
17 aug 2025
Negatief: Netheid
Die Villa liegt sehr schön in der Nähe von Ubud-stadt.
Allerdings sollte man wissen, dass die Sauberkeit nicht ganz meinen Erwartungen entsprochen hat. Im Zimmer gab es Spinnennetze sowie Geckos und auch andere kleine Tiere. Für die Mitarbeitenden ist das wohl etwas Normales, daher wurde dagegen nichts unternommen.
Wer also großen Wert auf Sauberkeit legt, sollte dies bei der Buchung berücksichtigen.
Himmet
4 nachten verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Ian
1 jun 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Ian
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
Reisde met een groep
26 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
wonderful in great location
brilliant with great staff
in a great position to get around with ease
gave us an early check in and it was easy and smooth
Elizabeth
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Robyn
Reisde met partner
18 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Found it slightly difficult to find at first as the sign was hidden and it was dark. Great property and price. Clean and staff lovely
Robyn
3 nachten verbleven in februari 2025
4/10 – Matig
Nicola
30 dec 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The photos do not accurately represent the property. Although a great central location it is overpriced for a rundown property where the roof leaks, water comes out of light sockets, water stops coming through in the bathroom and there is mould in the floors, furnishings and walls. Overall a total disappointment and will never stay there again
Nicola
10 nachten verbleven in december 2024
4/10 – Matig
Gilson
Reisde met een groep
15 nov 2024
Negatief: Netheid
The location was amazing
The property needs a lot of TLC.
Aircon needs attention
Linen and Towels were desirable.
All around it’s a property that has aged and needs attention
The staff was lovely!
Gilson
6 nachten verbleven in november 2024
6/10 – Redelijk
Kristian
13 nov 2024
Positief: Netheid
Great and accommodating staff, villa is only ok, bathroom reeks, i suspect because of the platic roof thats not cleaned and moss in the bathroom itself. The smell is faint but seeped into the villa as well.
Kristian
3 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Fin
Reisde met partner
15 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a fantastic stay at Graha Sandat. The staff are all so friendly and helpful, the location is just perfect, and the villa was gorgeous. We would very happily stay there again! Thank you.
Fin
10 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 jul 2024
Positief: Netheid
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Robert Andrew
25 jun 2024
Positief: Netheid
We had a relaxed stay and the staff were friendly and helpful. The pool was great and the outdoor area was lovely. Some of the photos do not reflect the true condition of the property. Everything needs a coat of paint and varnish. Overall our visit was great. A central location with great walks to the local rice fields. Restaurants and local places to eat are close by the accommodation.
Robert Andrew
8 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Lawrence D.
Reisde met partner
14 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We mostly sleep for a few days post-international flight. The private seating/dining and pool area was perfect for that.
Lawrence D.
4 nachten verbleven in mei 2024
6/10 – Redelijk
Cairo
Reisde met partner
11 okt 2023
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
I liked the location it was easy to walk to the centre of ubud from the destination. The workers We are very kind and friendly. however The pool wasn’t very clean and my skin reacted to the chemicals in the pool. There was a rotting floor board next to the bed .the air-conditioner Did not work sufficiently. And the hot water only seem to be hot in the afternoons not the mornings.
Cairo
4 nachten verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
Natasha
11 sep 2023
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The 1 staff member i et was lovely, however room was dirty and moldy and beeded repair. Booked 3 nights, stayed 1 and went wlsewgere. Froend was at another hotel.
Natasha
3 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Dilshad
Reisde met familie
7 sep 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a comfertable stay and staff were very good. Nice location. No complaints
Dilshad
3 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Bugra
31 jul 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Bugra
3 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
valeria
Reisde met partner
2 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sono molto gentili e disponibili
valeria
6 nachten verbleven in juni 2023
4/10 – Matig
Lloyd
Reisde met partner
25 mei 2023
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Smelly from fires nearby. Tried to get help didn’t work. Staff friendly otherwise. Still an ok stay.
Lloyd
3 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Georgina, Perth
Reisde met partner
6 dec 2019
Positief: Netheid, voorzieningen
I loved the property. Clean. Gigantic bath. Fantastic privacy for swimming in the birthday suit. Close to lots of eateries. Best tradional sauna for the ladies across the road.
Georgina
5 nachten verbleven in november 2019
6/10 – Redelijk
Tiphaine
Reisde met een groep
24 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Maison 3 chambres propre mais sans piscine
Maison très propre mais à notre arrivé grande surprise pas de piscine dans les maisons 3 chambres alors que sur le site c est écrit maison avec piscine privée, les piscines sont que dans les maisons 1 chambre donc très déçu, on nous a proposé de changé contre une maison une chambre c est très gentil mais à 5 c est pas possible
Tiphaine
2 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
JENCHIU
Reisde met een groep
8 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cp值超高 villa又大又美很放鬆
JENCHIU
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
22 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I loved how quiet the place was. Our room was beautiful and staff were very friendly
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Hélène, France
2 jun 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Au calme à l’ecart De la ville (10min de marche), personnel discret et serviable.
Hélène
3 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
26 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a really nice property. I loved the the room was so large with it's own pool and stone bathtub. The wall behind the pool needs a good cleaning because it was very dirty and discolored. Also, the property doesn't have a restaurant which I didn't realize before booking so that was a huge bummer. No continental breakfast or food option like every other hotel I stayed at.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
31 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten