Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Seniorengemeenschap.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Bab Bhar, een wijk in Tunis. Verken de plaatselijke natuur bij Plage de La Goulette en La Marsa Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Chedli Zouiten-stadion of El Menzah-koepel. Bekijk onze reisgids voor Tunis
Metrostation Place de la République - 7 min. wandelen
Station Farhat Hached - 11 min. wandelen
Tunis (TUN-Internationale luchthaven Tunis-Carthage) - 14 min. rijden
Restaurants
Boulangerie Memmi
3 min. wandelen
Steak house
2 min. wandelen
Le Matignon Express
3 min. wandelen
Le Bristol Café
3 min. wandelen
chicken house
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Carthage Eden?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Carthage Eden inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Carthage Eden uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Carthage Eden?
Dit appartement ligt in Bab Bhar, op 5 minuten wandelen van Hôtel Majestic en Avenue Habib Bourguiba. Ook Nationaal Theater van Tunesië en Kathedraal van St. Vincent de Paul liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation Place de la République ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Place de Barcelone is het 11 minuten wandelen.