R2 Bahía Playa Design Hotel & Spa Wellness - Adults Only

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • All-inclusive
  • Spa
  • Parking inbegrepen
  • Restaurant
  • Airconditioning
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen die jonger zijn dan 18 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 18 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor wifi in de kamer: EUR 3 per dag (maximaal aantal toestellen: 2, bedrag kan variëren)
  • Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor kamerkluis: EUR 4 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Beschikt R2 Bahía Playa Design Hotel & Spa Wellness - Adults Only over een zwembad?

Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en 2 buitenzwembaden.

Zijn huisdieren welkom bij R2 Bahía Playa Design Hotel & Spa Wellness - Adults Only?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij R2 Bahía Playa Design Hotel & Spa Wellness - Adults Only inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij R2 Bahía Playa Design Hotel & Spa Wellness - Adults Only uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 30 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Is R2 Bahía Playa Design Hotel & Spa Wellness - Adults Only all-inclusive?

Ja, dit is een all-inclusive accommodatie. Je kunt bij deze accommodatie volleyballen, yogalessen nemen en meer.

Waar staat R2 Bahía Playa Design Hotel & Spa Wellness - Adults Only?

Dit all-inclusive hotel aan het strand bevindt zich op enkele stappen van Playa de Tarajalejo en op 5 km van Playa Barca en La Lajita Strand. Ook Oasis Park Fuerteventura en Rio Calma Kunstmatig Strand liggen op 15 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,0

Zeer goed

9,0

Netheid

5,8

Locatie

8,2

Personeel en service

8,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 29 van 84 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 34 van 84 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 84 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 84 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 84 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Folashade Bamidele

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Spa was a fantastic space and good value for money Our room did not have a beach view but
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michael

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well organised, super clean and very friendly staff. Excellent hotel, but not the best beach. Easy to reach other beaches if not going for the fantastic pools a d all inclusive ootions
7 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Yeray

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
La experiencia un 10 Buffet un 7,5 Personal 10 Hotel muy tranquilo recomendado 100%
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Bianca

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Colchão e travesseiros desconfortáreis. Solicitei substituição por travesseiros mais baixos e me mandaram os mesmos
7 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Ein super Hotel für Leute, die wie ich Ruhe suchen

Bin zum 7. mal hier und komme immer gern wieder. Man kann prima relaxen und wenn man mag auch an den sportlichen Aktivitäten des Animationsteams teilnehmen. Hier gibt es keine Shoppingmeilen und Tourismuscentren. Wenn man aber doch mal so etwas braucht, kommt man für kleines Geld mit dem Bus nach Jandia.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, comfort kamer

Mooi hotel direct aan zee

Mooi hotel met goede kamers en restaurant. Het personeel aan de receptie was niet altijd even deskundig en vriendelijk. Dat gold zeker niet voor het overig personeel dat altijd adequaat reageerde. Het hotel is op onderdelen wel toe aan onderhoud en renovatie! Wel aan te bevelen.
7 nachten verbleven in april 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

joepie

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Mooi hotel

Ruime kamer. Mooi zwembad. Goed eten. dicht tegen het strand. Helaas geen beloofde shuttelsevice van en naar het vliegveld (toch 45 minuten rijden).
Geverifieerd

8/10 – Goed

Thijs

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Lekker weekje ontspannen

Hotel met moderne uitstraling. Ontbijt, lunch en diner zijn dik in orde. Omgeving van het Hotel is niet heel bijzonder. Het dorpje heeft geen noemenswaardige winkel- en horecavoorzieningen. Autootje is dan ook wel aan te raden. Strand voor het hotel is niet bijzonder. Op enkele kilometers ten zuiden van het hotel liggen enkele fantastische zandstranden. Hotel heeft twee fijne zwembaden, eentje met bar en muziek en eentje voor de vakantieganger die iets meer rust zoekt. De spa van het hotel is ook wel plezierig. Hotelkamers zijn ruim en modern ingericht. De grotere suites hebben uitzicht op zee.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Martin

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hotel ligt erg afgelegen

Hotel binnen 15 kilometer bijna niets te doen. Bus vervoer erg beperkt, in de laatste week van Maart. Misschien in hoogseizoen beter?????
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christiaan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

D2

Great hotel
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alan

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The entire Hotel from the Front Door to all areas were absolutely spotless. The staff and food complimented this hotel and was one of the best we have stayed in for a long while. The only drawback was the lack of sunbeds and people booking them with towels from 7am...unfortunately this is purely down to space available in the build.
6 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maria Inmaculada

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel has direct access to a ver quiet beach, the rooms with sea view are amazing! There's not much to do in the área, as it's very small, but it's ideal to relax. The food was really good, the staff increíble helpful and friendly, the spa is one of the best I've been to, and the bed was super comfy. The entertainment offer was ok too, although Aqua gym was in the pool with cold wáter instead of the heated one (they moved It there the day we left😢) I would definitely recommend and repeat
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Manuela

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
schöne unterkunft, sehr ruhige lage mit nur einem restaurant. schöne promenade am meer... für romantische ferien sehr geeignet.. jeden tag animation im hotel, super buffet.
3 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Antonio

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Buen hotel para pasar unas vacaciones tranquilas

El hotel esta muy bien, a pie de playa en un pueblo muy tranquilo, comida correcta, los postres de todas las comidas muy muy pobres, pero en general ha sido una estancia muy agradable. lo mejor todo su personal. si he de poner alguna pega, las plazas de hamacas de las piscinas, muy pocas, aunque el personal quitaba las toallas cuando alguien se ausentaba mas de 1 hora(lo veo perfecto) costaba encontrar sitio.
5 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

EmilioZamora

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Instalaciones totalmente renovadas, personal excelente, comida muy buena y variada. Estamos muy contentos de haber elegido este hotel y queremos repetir.
6 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura è perfetta,personale sempre a disposizione e gentilissimo. Tutto una favola tranne il cibo un po’ da migliorare e la posizione dell hotel lontana da spiagge importanti.
6 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me gustó todo menos las camas que son duras.Y habilitar una zona para NO fumadores en la piscina.
7 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Thomas

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

De chouettes vacances

Nous avons passé un séjour de 12 nuits sur place très agréable. L’organisation générale de l’hôtel est satisfaisante ainsi que la propreté qui est au rdv ^^. Les 2 piscines sont propres et entourées de transats du monde certe on peut poser sa serviette le matin mais il faut s’y assoir avant 10h afin de respecter les autres et de ne pas bloquer les places (les serviettes étants pliées et mise de côté à 10h00). La chambre (vue sur mer) est spacieuse et propre le ménage fait tout les jours sans soucis et les draps changés tout les 3 jours. Les cocktails de manière générale se boivent mais ça manque cruellement d’alcool( nous n’avons pas senti grand chose) reportez vous sur la sangria ... un effort est à faire sur ce point. Le buffet on y trouve toujours quelque chose à manger, le personnel très agréable et efficace, petit bémol sur les desserts ou on pourrait améliorer la chose (trop industriels manquent de goût !) au petit déjeuner on trouve encore de tout et de quoi satisfaire les envies du jus d’orange fraîchement pressé serait le point à améliorer et apporterais un vrai plaisir. Il faut entre 45 minutes et 1h pour rejoindre le petit village calme de Tarajalejo au bord de l’océan avec une promenade agréable le soir, si vraiment un besoin se fait sentir le petit supermarché Spar à 500m est très bien fourni (pratique pour de l’eau et du chocolat et tout autre chose) Le loueur de voiture est très sympa et fiable, PS : Snorkeling avec FuerteCharter Top!.
12 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Alejandro

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Instalaciones muy limpias y comida buena. Ruido por la noche debido a la maquinaria del hotel seguramente el aire acondicionado aunque lo teníamos apagado porque no hacía falta.
7 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Situación y tranquilidad en el mismo, seguramente volveré
7 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Calme - personnel souriant et accueillant - chambre bien agencée - salle de bain lumineuse - les activités en soirée ne génèrent pas de bruit- cuisine variée et bonne - excellent séjour
14 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

la literie est a changer (matelas et oreiller très inconfortable). Nourriture correcte et variée. Le personnel est à l'écoute et fait des efforts malgré la barrière de la langue.
2 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ruhige Lage, zeitgemäße Ausstattung, gehobenes Ambiente. Sehr sauber. Buffet schlicht aber ok. Zimmer sehr hellhörig.
7 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pas adapté aux groupes de court séjour! Le directeur et son personnel ne supportent pas le bruit qu’un groupe peut faire dans les salles communes, hall, piscine. Public étranger du 3ème âge ne supportant pas l’effet groupe
3 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Crystal

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Your Preference

It was ok. Geared more to older people. This is a very relaxing vacation. not for a good party and nothing in the area.
4 nachten verbleven in maart 2019