Deze Midtown to Tucson Desert Rendezvous is slechts een blok verwijderd van onze andere aanbiedingen! (Lees de recensies die erop staan en je weet dat dit een geweldige plek is om kinderen op het universiteitsterrein te bezoeken of om te ontsnappen aan de Winter Elements of zelfs StayCations !! Onlangs gerenoveerd in 2017, de plaats is absoluut mooi.
Deze woning heeft een volledige keuken, gratis wifi, Big Back Yard, ruimte voor Rv, overdekte patio voor entertainment, A / C en warmte (0f Natuurlijk) Uit straat parkeren, wasmachine / droger, Tv, Directe tv- en nog veel meer - !! Alvernon Park ligt op slechts een blok afstand en El Con Mall ligt op slechts een paar minuten afstand. Je kunt niet meer centraal gelegen zijn voor alles wat het waard is om te doen in Tucson dan deze buurt !!
GASTTOEGANGEN
Gasten hebben toegang tot het hele huis, mooie voor- en achterporch, volledig omheinde achtertuin en parkeergelegenheid op straat voor 2 auto's. Er is veel ruimte achter het huis en op de oprit om een RV te parkeren (hoewel niet overdekt).
GAST INTERACTIE
We wonen in de buurt en zijn altijd beschikbaar voor vragen. Dat gezegd hebbende, genieten we van privacy wanneer we reizen, dus tenzij je contact met ons opneemt met vragen, zullen we je met plezier achterlaten om te genieten van je verblijf. Als je ons nodig hebt, delen we graag onze kennis van de buurt en helpen we je te vinden wat je maar nodig hebt in Tucson.
ANDERE WEG NAAR OPMERKING ~~
Slechts een paar blokken verwijderd van het grootste park in Tucson (Reid Park), Reid Park Zoo, de driving range en de golfbaan, evenals slechts een paar minuten van het centrum en natuurlijk de Universiteit van Arizona. Openbaar vervoer is dichtbij, evenals een schattig klein buurtpark om de hoek. Als je de kans hebt, maak dan een wandeling of fietstocht rond de Peter Howell-buurt waar we deel van uitmaken en geniet van alle prachtige huizen. (Het is een heel mooie buurt).
** Tarieven zijn seizoensgebonden ** ** 15 dollar per nacht voor elke extra gast na 2 **
~~ ALS DIT NIET GEWOON ZEKER IS VOOR UW BEHOEFTEN, VRAAG DAN ONZE ANDERE LIJSTEN - 663815, 969240, 960915, 1172513, 1074835, 1169254. AL DEZE HUIZEN ZIJN BINNEN EEN BLOK VAN ÉÉN ANDERE / GROTE KRUISSTRATEN ZIJN ALVERNON & SPEEDWAY. !!
***Houd er rekening mee dat : **** Alle reizigers die 30 dagen of langer blijven zijn niet onderworpen aan de tijdelijke verblijfstaks en kunnen VRBO na het boeken een restitutie verwachten.
Warm Arizona Groeten
Taylor & Yuko
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Snowboarden in de buurt
Internet
Beschikbaar in de cottage: gratie wifi
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
IJsmachine
Keukenpapier
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Smart-tv
Buiten
Barbecue
Omheinde tuin
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 453 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
2 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Gelijkvloerse accommodatie
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Rolstoelen ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Aparte rookruimtes
Opmerking van de eigenaar: only outside the casita 20 ft from doorway
Diensten en faciliteiten
Maaltijdbezorging
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een dierentuin
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
In de bergen
In het stadscentrum
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
Golf
Kajak
Tennis
Basketballen in de buurt
Bergbeklimmen in de buurt
Casino in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jagen in de buurt
Jetskiën in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Paardrijden in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Snorkelen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen en opzetten
Gebruikte bedden aftrekken, gebruikte handdoeken verzamelen en extra bedden opbergen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Please sign the guest book :-) and scan the GOOGLE QR code and leave us a review online
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisregels
Empty fridge and Take out all Trash.
Quiet after midnight and No extra overnight guests beyond what is listed on reservation without owners approval.
Strip All Dirty towels and sheets ( not comforters or shams ) and put in washer and start before you leave
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 453 kg per huisdier)
Opmerking van de gastheer/-vrouw: with $60-150.00 dollar fee
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: all ages
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Only outside the casita 20 ft from doorway
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
deze cottage bevindt zich in Peter Howell, een wijk in Tucson, en ligt naast een golfbaan en vlak bij een waterpark. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Pima Air and Space Museum. Als je liever de natuur intrekt, ga dan naar Nationaal park Saguaro en Sabino Canyon. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Tucson Convention Center of Reffkin Tennis Center. Kies voor waterpret zoals jetskiën of kajakken of beleef avonturen zoals rotsklimmen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Tucson
Tucson International Airport (TUS) - 16 min. rijden
Restaurants
In-N-Out Burger
3 min. rijden
McDonald's
7 min. wandelen
Portillo’s
3 min. rijden
Circle K
3 min. rijden
Circle K
2 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Tucson Desert Rendezvous?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 453 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij Tucson Desert Rendezvous?
Vandaag, 15 okt. 2026, kost een verblijf bij Tucson Desert Rendezvous van één nacht voor twee volwassenen op 20 okt. 2026 min. € 173, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Tucson Desert Rendezvous inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Tucson Desert Rendezvous uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Tucson Desert Rendezvous?
Deze sportieve cottage ligt in Peter Howell, op 1,8 km van Reffkin Tennis Center en op 4 km van Universiteit van Arizona. Ook Winkelcentrum El Con en Botanische tuinen van Tucson liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Tucson Desert Rendezvous
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,8
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 34 van 44 beoordelingen
10 - Uitstekend
34
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 44 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 44 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 44 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 44 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Carla R.
12 apr 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Quiet location
Was a great location. Close to restaurants, and was a fairly easy to navigate anywhere we needed to go.
Host is friendly and accommodating.
6 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jeff T.
14 nov 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Host was super responsive - the room was perfect for me and would have also been great if there had been 2 of us.
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jannette K.
10 okt 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Highly recommend
Very nice in every respect.
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Leanna R.
22 nov 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
It was comfortable and suited our needs well. Thank you.
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Seven B.
29 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Such a cute, clean property with a private backyard. The neighborhood is dog-friendly and there is a park just a couple blocks away. The house is conveniently located, walkable to some restaurants and shopping and a short drive for everything else. Communication with the host was clear and check out tasks were very reasonable. We would definitely consider returning or renting another property from the owners if we are back in Tucson!
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Katie S.
23 dec 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The key box was easy to access and the space was perfect for me. Stayed for 2 weeks and worked remotely. Had plenty of space for all my work computer equipment and to just live in. The area was quiet and I took several long walks around the neighborhood. Will definitely try to stay here again when I’m back next December/January.
15 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
29 okt 2024
Positief: Inchecken
Negatief: Locatie
Nice but the way too small bed
The overall space was nice and clean however, the bed was so small no two normal size adults could honestly fit in that bed comfortably. I wound up having to sleep on the couch for two nights. We never had the opportunity to meet the owners due to our late arrival and subsequent departure on the day we left. The room was clean although the bathroom window area was quite dusty. I would definitely recommend this place. However, again if you are staying alone, it would’ve been perfect but for two full size adults, the bed was just way too small :-)
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Cara H.
17 jan 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Quaint dog friendly spot with quick access to city!
Myself, partner, and Great Dane enjoyed our week long stay at the casita in early January! They allowed us to check in a little early and we used a lock box to check in, easy! The place has a flat long drive way that we could almost fit our 38ft Class A motor home in! We RV full time and needed to put the rig in the shop for a week. The house was well equipped so we could work (great wifi), cook, do laundry, and relax.
The property managers were very easy to get a hold of and answered within minutes. They even came and fixed the tv remote for us! We felt comfortable and relaxed!
Keep in mind that this casita shares the property with a home. While we stayed, there was no one in the larger home which was nice so the owners let us use the bigger yard for our dog. The Casitas yard is very small but pretty private. So just something to know that you could share the driveway with other guest and the casita and main home are pretty close.
All in all we were thankful to find a clean, safe space to stay for a week with our huge Great Dane! Thank you!!
6 nachten verbleven in januari 2022
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Laura M.
13 jan 2022
Positief: Netheid, inchecken en communicatie
Long stay
This is a guest house with a small enclosed yard, however there is not a door from the house to the yard, you must go through the main house backyard to get to the guest house yard. The place is okay for a short stay, but there was not another option available at the time, so we stayed a month. The price was high, 4k for a month, and it is a one room place with small separate bathroom. Bed is a Murphy bed, small and low to the ground, uncomfortable. Bathroom is small, shower head is low, made for a short stature person. Furniture was cheap and not comfortable. There is a large mesquite tree in the driveway that will cover you car with its little leaves. Yard is full of gravel and cactus with an aggressive dog next door that barks and growls everytime you walk outside. Nice park close by, but have to watch out for the homeless camp across the street from park. Tile floors were nice. Hosts were responsive. I think it would be fine for a short stay, but it is expensive.
30 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jordan G.
5 jun 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great location, great price
Spent 2 weeks here and enjoyed my stay. Great internet speed helped when I had to work from the Casita.
13 nachten verbleven in mei 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Betz G.
30 jul 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Pick this one!
Super host doesn’t begin to express Taylor and Yuko. The Casita was charming and met all our needs, as well as our dogs. I can’t begin to thank Taylor for being right there when the internet had a glitch.
We would definitely stay again!
Thank you
Betz & Michael
3 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
William T.
29 jun 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nice
It was nice
6 nachten verbleven in juni 2020
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Ronald M.
13 apr 2020
Positief: Inchecken, communicatie en locatie
Negatief: Accuraatheid advertentie
Disappointed
Pee stains on the toilet when I got there. Made me realize other areas need cleaning, and have so I cleaned the areas myself (in the time of coronavirus). Listing is misleading because the backyard is for the owners, not for the guests (plus they have a dog who might bite you if you try and go outside). Complete lack of privacy because owners are often at the backyard and most of the blinds are for the backyard. That means the blinds have to stay shut so that the owners don't see you. Owners can hear everything hoing on inside the guesthouse, and the guest can hear the owners very loudly in the backyard. Owners were loud by thw guest house, and have woke me up talking on the phone. Moaing the lawn, talking loudly ect.. I had to accept the fact that even phone conversations or anything I do is being heard by the owners when they are outside. Felt really uncomfortable.
9 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Judith P.
6 apr 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Tucson Vacation
We were very comfortable and did a lot of sight seeing. Happy to have the maps and brochures left there for us.
15 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Burton N.
3 mei 2019
Tucson Stay
Studio was clean and met our needs.
For the price, it was excellent.
4 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Crystal D.
10 apr 2019
Nice! Clean! Fantastic Super Host!
I visited Tucson for my UofA college student back in August and now every time I plan my trip back, I book with Taylor and Yuko.This home was clean, convenient to the university, perfect for one or two, has everything you will ever need, but most of all the hosts are amazing! Quick to respond, quick to accommodate and a pleasure to rent from. In February of this year I stayed at another rental of this super host and I was not disappointed. Now I have friends in Tucson that I can reach out too everytime I need a home. 5 ⭐️
4 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
4 apr 2019
Wonderful casita, Taylor and Yuko were very responsive. Casita was very clean and quiet.
Very clean and quiet. Would prefer to have deadbolt on side door but otherwise it was perfect. Thanks for a great stay!
1 nacht verbleven in maart 2019
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Fredric H.
8 mrt 2019
Very nice spacious casita - would be perfect with a wider bed!
My husband and I were very happy with the condition of the casita, its location, and the inviting patio area that was great to come home to during our days of sightseeing. However the listing was somewhat misleading when it said it would sleep 2 to 4 with a twin/single . murphy bed. The murphy bed is rather narrow for 2 adults, and there is no other bed. Although the sectional is large and very comfortable for seating, it made for a very uncomfortable night's sleep. Thankfully, Taylor brought a comfy cot over when we requested it for our final two nights.
4 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Bill W.
2 mrt 2019
Just perfect for a Staycation -
Sweet spot for me and my fiancé to get away without going away ! Nice neighborhood, lots of great eateries close by and a park that was perfect for taking our malshepoo! Taylor and Yuko were perfect hosts - start to finish. Highly recommend!
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
FRED M.
25 feb 2019
A lovely neighorhood retreat in Tucson
This was our first time renting through VRBO. As we searched through the properties available we found this place. We came to Tucson for a month. Specifically to visit our daughter who has lived in Tucson for the past 6 years and secondly to escape the winter in Chicago.
All I can say in that our every expectation was more than met. Taylor, the owner, was receptive to our needs. The place was exceptionally clean. We were made to feel at home. I would recommend this location as a place to stay without reservation.
33 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Carol W.
23 feb 2019
Just right for us.
We came from Mexico to visit with friends. Wonderful casa and wonderful host.
Hope we can come again.
7 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
bj g.
5 jan 2019
Great studio apartment for a couple with two little dogs.
We found this apartment very clean and comfortable. The towels and bed linens were very good quality. The apartment was sufficiently equipped to take care of all of our needs. We found the neighborhood very quiet even on New Years Eve. The customer service was outstanding. For example we were low on propane for the BBQ and Taylor delivered another tank on Christmas Day! We will definitely stay with Taylor and Yuko at a future visit to Tucson.
12 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gail H.
31 dec 2018
Sweet Getaway Casita
Nice open-concept casita tucked in a great neighborhood close to downtown Tucson, UofA, and nearby attractions. It is perfectly sized for a solo-traveler or couple (bed is a large single/full), Pet-friendly, and stocked with all the basics. Main backyard/courtyard is shared with the main house, but there is a private separate backyard available for more privacy if desired. Onsite washer/dryer shared with the main house renters is a nice plus for those longer stays. Owners are very attentive and ready to meet all your needs. My pups and I throughly enjoyed our stay here. Thanks so much Taylor & Yuko!!!
Gratefully, Gail & the Littles
2 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
heather m.
11 dec 2018
Very Responsive Owners
The place was great and the owners were very responsive. We had a small issue with the renters in the property that shared the yard with this property, but the owners were very responsive and worked quickly to resolve it. The place was clean and comfortable and had everything we needed for a weekend away in Tucson. We'd stay here or in one of their other properties again.
3 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Linda S.
24 nov 2018
Really clean and fantastic location
Owners very nice, responsive, helpful, kind hosts. Place very clean and comfortable located in a very good location in Tucson.