Geheel huisje·Particuliere eigenaar
Sanabria Lagoons
Fotogalerie voor Sanabria Lagoons





Geheel huisje
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Salamanca Forum - Hotel Doña Brígida
Salamanca Forum - Hotel Doña Brígida
- Zwembad
- Spa
- Kinderzwembad
- Parking inbegrepen
8.4 van 10, Zeer goed, 300 beoordelingen
De prijs is € 59
inclusief belastingen en toeslagen
22 feb - 23 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Trefacio, Zamora
In de buurt
- Playa Los Enanos7 min. rijden - 6.1 km
- Playa de Viquiella8 min. rijden - 7.5 km
- Casa del Parque I "Lago de Sanabria en omgeving"8 min. rijden - 6.5 km
- Playa del Folgoso8 min. rijden - 7.2 km
- Parque Natural del Lago de Sanabria9 min. rijden - 7.9 km
Lokaal vervoer
- Puebla de Sanabria Station - 15 min. rijden
- Braganca (BGC) - 60 min. rijden
Restaurants
- La Casona13 min. rijden
- Hotel Restaurante Meleiros14 min. rijden
- Asador Montelueño16 min. rijden
- Posada de la Puebla de Sanabria15 min. rijden
- Sidreria La Guaja15 min. rijden








